Třinec – Žižkov 0:0 (kon.) | Olomouc – Kolín 4:1 (kon.) | Frýdek-Místek – Karviná 2:4 (kon.)
Vlašim – Táborsko 2:4 (kon.) | Opava – Varnsdorf 0:1 (kon.)
FK Třinec
0:0 (0:0)
FK Viktoria Žižkov
Sobota 18.10.2014, 10:15 • Stadion Rudolfa Labaje, Třinec (kapacita: 2200 míst) • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

90
    Rovněž Pražané naposledy střídají, zápas nedohraje útočník Radek Voltr, kterého na hřišti vystřídal Lukáš Bodeček. Rozhodčí nastavuje jen jednu minutu.

86
    Do konce utkání chybí zhruba nějakých pět minut a Třince naposled střídá. Místo Miroslava Cepláka nastupuje na hřiště Jaroslav Málek.

83
    Velner ale míč na hřišti neudržel a rozehrávat bude gólman Holý. To vše až potom, co Žižkov podruhé vystřídá. Ze hry odchází David Podzimek, novým mužem na trávníku se stává Lukáš Bartošák.

77
    K zakončení se tentokrát neprocpal Smetana a Lukáš pak střílel zpoza pokutového území vedle. Hned poté byl Jan Lukáš vystřídán za Pavla Malíře.

71
    V jednasedmdesáté minutě tady máme první dvojité střídání. Ze strany domácích odchází Patrik Kundrátek, kterého nahrazuje Ondřej Smetana. Žižkovský kouč Trpišovský stáhl ze hry Miroslava Podrazkého a vystřídal ho Josefem Markem.

Ondřej Zoubek

Branky:

Karty:   36. Vomáčka (TRI), 59. Matoušek (TRI), 85. Hupka (TRI) – 29. Podrazký (ZIZ), 61. Karafiát (ZIZ)

Neproměněná penalta: 37. Podrazký (ZIZ), brankář Rohel zneškodnil

FK Třinec: Rohel – Velner, Matoušek, Vomáčka (C), Čelůstka, Kubáň – Kundrátek (71. Smetana), Hupka, Ceplák (86. Málek), Lukáš (77. Malíř) – Joukl. Trenér: Marek Kalivoda.
    Náhradníci: Bruk – Gomola, Malíř, Lisický, Smetana, Málek, Zawada.

FK Viktoria Žižkov: Holý – Dressler, Hovorka, Šťastný (C), Podzimek (83. Bartošák) – Súkenník, Opluštil, Karafiát, Podrazký (71. Marek), Bazal – Voltr (90. Bodeček). Trenér: Jindřich Trpišovský.
    Náhradníci: Pokorný – Hejný, Marek, Bodeček, Bartošák, Reiter.

Rozhodčí: Jiří Jech – Pavel Vlasjuk, Petr Kotalík