Pardubice – Kometa Brno 1:3 (kon.) | HC Plzeň – Kladno 2:3 (0:1 po s.n.) | HC Litvínov – Chomutov 4:5 (kon.)
Třinec – Vítkovice 2:3 (0:1 po s.n.) | Slavia – Sparta 3:2 (kon.) | Liberec – Mladá Boleslav 6:4 (kon.)
HC Litvínov
4:5 (2:2, 2:1, 0:2)
Piráti Chomutov
Pondělí 17.11.2014, 17:30 • ZS Ivana Hlinky • DHL Extraliga juniorů

Třetí třetina patřila více hostujícímu celku. Domácí stále jen bránili a dvakrát neúspěšně. Piráti jim dokázali vsítit do brány dvě střely a tak se dostat do vedení. Odvážejí si tak 3 body. (19:36:46)

60:00

57:58
    Piráti právě vstřelili branku!
    Tentokrát je gól hostí bez pochyb. Hosté se dvě minuty před koncem utkání dostávají do vedení. MIROSLAV JIROUŠEK vystřelil z mezikruží a jeho střelu Sroka nedokázal zastavit. Asistence: Libor Šulák

57:05
    Hosté se radují z branky, která jim nebyla uznána z důvodu dosažení gólu vysokou holí.

56:34
    Icing hostí.

55:40
    Miroslav Jiroušek střílí od modré a Sroka opět úspěšný.

54:40
    I když domácí vyvezou puk k Lukešovi, do pozice na střelu se nedostávají a Piráti opět odvážejí puk ke Srokovi.

53:30
    Domácím se stále nedaří vybudovat nějakou útočnou šanci.

51:39
    Další šance Chomutova. Střelu z úhlu má Sroka v lapačce.

51:10
    Jakub Chrpa střílí z mezikruží ale na Sroku nevyzrál.

50:55
    Ofsajd hostí.

50:36

50:00
    Hosté vyhazují a na led posílají čerstvé síly.

48:36
    Vyloučen hráč Chomutova Lukáš Dubeň na dvě minuty za hákování.

48:36
    Šimeček jel sám na Lukeše, ale jeho střelu vytěsnil svými betony.

47:49
    Litvínov se sice drží v útočném pásmu, ale ke střelám ne nedostává.

46:53
    Icing Chomutova.

46:01
    Jaroslav Šimeček vybojoval puk, projel středním pásmem a od modré vystřelil. Jeho střelu pohotově chytá Lukeš.

43:48
    Hosté vyrovnávají na 4:4. Ze středního pásma podal přesnou přihrávku Lukáš Dubeň na pravý kruh na PATRIKA HUŇADYHO. Ten neváhal a do střely se opřel tak, že prostřelil i připraveného Sroku. Asistence: Lukáš Dubeň

Barbora Wolfová

Branky a nahrávky: 6. Řezníček (Šefl), 19. Kučera (Řezníček, Kokeš), 23. Řezníček (Moravec), 24. Šimeček (Šesták, Sýkora) – 6. Veselý (Černý), 15. Macháček (Šulák), 27. Meliško (Jirušek, Veselý), 44. Huňady (Dubeň), 58. Jirušek (Šulák)

HC Litvínov: Sroka (Spěšný) – Moravec, Šesták, Fučík, Cvrk, Kokeš, Sklenička, Vostárek, Šefl "A" – Kučera, Řehoř "C", Čapek, Weitz, Stříbrný, Řezníček, Sýkora, Šimeček, Štěpka
    Piráti Chomutov: Lukeš (Danylec) – Meliško, Páleník, Hierman, Šulák, Dubeň, Černý "A" – Procházka, Wágner, Šťovíček "C", Macháček, Jirušek, Veselý, Bednář, Janák, Kellerstein, Huňady "A", Macháček, Strunz, Chrpa

Rozhodčí: Tomáš Turčan – Roman Hynčica – Petr Mašek