Vsetín – Zlín 2:5 (kon.) | Chomutov – K. Vary 0:3 (kon.) | Třinec – Poruba 2011 10:1 (kon.)
Letňany – Kladno 5:3 (kon.) | Písek – Mladá Boleslav 1:0 (po pr.) | Havířov – Vítkovice 0:1 (1:2 po s.n.)
PZ Kladno – Slavia 3:5 (kon.) | HC Plzeň – HC Litvínov 4:1 (kon.) | Č. Budějovice – Sparta 5:4 (kon.)
Hr. Králové – Liberec 3:2 (kon.) | Pardubice – Jihlava 2:3 (1:2 po s.n.) | Kometa Brno – Olomouc 1:4 (kon.)
Piráti Chomutov
0:3 (0:1, 0:2, 0:0)
HC Energie Karlovy Vary
Pondělí 17.11.2014, 12:30 • SD Aréna Chomutov • Extraliga staršího dorostu

Třetí třetina branku nenabídla, a tak si hosté z Karlových Varů odvážejí z Chomutova tříbodový zisk. Tímto se s Vámi loučím a děkuji za pozornost. Někdy u onlajnu z mládežnického hokeje v Chomutově napočtenou. (14:43:07)

60:00

59:47
    Vyloučení na obou stranách hřiště. Hostující Davídek dostává dvě minut za nedovolené bránění a domácí Kulich za hrubost.

59:43
    Chomutovským dnes není přáno. Po střele Běhuly neudržel kotouč Kuchař ale nedošlo k žádné pořádné dorážce.

59:34
    Oddechový čas pro hosty.

59:34
    Zakázané uvolnění Karlových Varů.

59:13

58:37
    Strejc musel nyní záshnout a přikrýt kotouč po Čejkově střele.

58:01
    Byly ohlášeny poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:42
    Kuchař drží Polákův pokus ve své moci. Následuje vhazování po pravé ruce karlovarského brankáře.

57:25
    Domácí v plném počtu a začíná jejich početní výhoda.

57:13
    Rozhodčí nyní vylučuje na varské straně. Dvouminutový trest za držení protihráče dostává Milan Davídek.

56:27
    Domácí zadáci zachytili karlovarskou přihrávku a posílají kotouč do bezpečí.

55:25
    Sotva Chomutovští ubránili jednu početní nevýhodu, tak je tu další. Dvě minuty dostává Tomáš Adámek – podražení.

55:13

54:22
    Piráti se osvobozují vyhozením přes celé hřiště.

53:13
    Domácí budou opět ve čtyřech. Dvouminutový trest dostává Jaroslav Kulich – podražení.

52:54
    Lyszczarczyk potáhl kotouč okolo mantinelu. Pokus nejproduktivnějšího hráče Chomutova nebyl přesný.

51:15
    Rohla předvedl pěknou individuální akci, ale jeho následná přihrávka nenašla hůl Filipa Paličky.

Marcel Holl

Branky a nahrávky: 16. Davídek (Kurfürst), 25. Svoboda (Havlík, Janata), 28. Svoboda (Janata)

Piráti Chomutov: Zvědělík (od 28. Strejc) – Lidák, Hlaváček, Dvořák, Běhula, D. Novák, A. Novák, Hajič – Polák, Lyszczarczyk, Kulich, Palička, M. Svoboda, Rindoš, Hřebíček, Dejmek, Rohla, Adámek.
    HC Energie Karlovy Vary: Kuchař – Vodička, Vápeník, Hrůša, Beer, Pajk, Pátek – Havlík, Šála, Nguyen, Trapl, Svoboda, Čejka, Pastyřík, Horký, Hauzr, Davídek, Kurfürst, Janata.

Rozhodčí: Wagner, Hlinka – Coubal, Toman