Přerov – Val. Meziříčí 5:1 (kon.) | Opava – Vsetín 4:2 (kon.) | Břeclav – Technika Brno 1:2 (kon.)
Jindř. Hradec – Pelhřimov 5:1 (kon.) | Trutnov – Mor. Budějovice 5:3 (kon.) | Kobra – Kolín 7:2 (kon.)
Nymburk – Klatovy 2:4 (kon.) | Vrchlabí – Děčín 7:5 (kon.) | Bílina – Tábor 4:3 (po pr.)
Žďár n/S – Klášterec nO 7:2 (kon.) | Frýdek-M. – SK Karviná 6:5 (kon.) | SHK Hodonín – Poruba 2011 4:5 (kon.)
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
5:1 (1:1, 2:0, 2:0)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
Pondělí 17.11.2014, 18:002. liga skupina Západ

Hráčem utkání za hosty je vyhlášen Jan Čekal, na straně Vajgaru pak Josef Mazanec. (20:15:37)

A je dobojováno. Vajgar přidal v třetí třetině dvě branky a po zásluze bere tři body.

60:00

58:43
    Pelhřimov je kompletní.

58:06
    Vajgar pálí ze všech stran, hosté brání a i vyhazují puk.

56:42
    Sudí už moc nemají zápas ve své moci, odnáší Jakub Kadlec, dvě minuty za krosček plus trest ve hře.

56:34
    Srdínko s Brabcem po dvou minutách za hrubost, resp. za drobné postrkávání před pelhřimovským brankovištěm.

56:23
    Kozlík si došel pro faul, Aleš Jelínek dvě minuty za sekání.

55:35
    Hosté se po icingu stěhují před branku Vajgaru.

54:37
    Košťál zakombinoval s Brabcem, kterému zhatil hattrick Jan Čekal svou pohotovou lapačkou.

53:18
    Třetina reklamoval ofsajd, u sudího Mertla neuspěl a s trestem ve hřes se odebral do kabin.

53:13
    Trummer tentokrát nemířil přesně. Puk pleskl o mantinel za Janem Čekalem.

51:22
    Vajgar právě vstřelil branku!
    Zdeněk Šperger nenechal hostujícího beka být, vybojoval puk, který se přes Košťála dostal k MARTINU BRABCOVI, který mířil přesně nad lapačku. Asistence Zdeněk Šperger.

50:21
    Drobná taškařice s časomírou, ale už se hraje.

50:21
    JAN TRUMMER pláchnul pelhřimovské obraně, když chytře číhal na modré čáře a nedal Čekalovi v rychlé akci šanci. Asistence David Kozlík.

49:48
    Puk mimo hrací plochu, vhazuje se ve středním pásmu.

49:09
    Jasečko do modré neprostřelil Jana Čekala.

48:27
    Trochu přísné dvě minuty pro hostujícího Libora Bezděka, nedovolené bránění.

Jan Wirkner

Branky a nahrávky: 16. Lazorišák (Procházka), 27. Brabec (Šperger), 40. Mazanec (Lazorišák), 51. Trummer (Kozlík), 52. Brabec (Šperger) – 14. Plachý (Mečiar)

KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Dlouhý, Fogl – Kořínek, Procházka, Kohút, Zich, Šanda, Tržil, Jasečko, Popelka – Mazanec, Lazorišák, Milotinský, Šperger, Kozlík, Trummer, Brabec, Dvořák, Tomšík, Jasanský, Košťál.
    HC Lední Medvědi Pelhřimov: Čekal, Veselý – Jelínek, Kasalý D., Mečiar, Zadražil, Šidák, Srdínko, Kolář, Kopic, Votápek, Hadrava Marek, Třetina, Hadrava Martin, Bezděk, Plachý, Kubát, Kadlec, Kasalý F.

Rozhodčí: Mertl S. – Samuel T., Mertl J.