Přerov – Val. Meziříčí 5:1 (kon.) | Opava – Vsetín 4:2 (kon.) | Břeclav – Technika Brno 1:2 (kon.)
Jindř. Hradec – Pelhřimov 5:1 (kon.) | Trutnov – Mor. Budějovice 5:3 (kon.) | Kobra – Kolín 7:2 (kon.)
Nymburk – Klatovy 2:4 (kon.) | Vrchlabí – Děčín 7:5 (kon.) | Bílina – Tábor 4:3 (po pr.)
Žďár n/S – Klášterec nO 7:2 (kon.) | Frýdek-M. – SK Karviná 6:5 (kon.) | SHK Hodonín – Poruba 2011 4:5 (kon.)
HC ZUBR Přerov
5:1 (1:0, 2:0, 2:1)
HC Bobři Valašské Meziříčí
Pondělí 17.11.2014, 17:00 • Meo Aréna • 2. liga skupina Východ

Zubři vyhráli utkání proti Bobrům s přehledem 5:1 a připisují si do tabulky další tři cenné body. Dnes je to z přerovského stadionu všechno, hezký zbytek pondělního večera, napočtenou. (19:08:59)

60:00

59:18
    Je tu poslední minutka.

58:22
    Blíží se konec utkání, Zubři si hlídají vysoké vedení a hosty k ničemu nepouštějí.

57:26
    Přerov právě vstřelil branku!
    Zubři si dělaji ze zápasu střeleckou exibici. Nádhernou akci na jeden dotek dokonal střelou do vinklu obránce JIŘÍ POLÁK. Asistence: Jan Kolář, Matouš Kratochvíl.

56:40
    Bobrům se sice povedlo vstřelit snižující trefu, ale v útočném pásmu už jsou zase nastěhovani domácí.

56:01
    Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
    Bobři se přecijenom dočkali snižující trefy a na Zubry nyní ztrácejí tři branky. Kundrátkovo nahození před branku se odrazilo od brusle JIŘÍHO SLOVÁKA přímo za Vojtkova záda, který na rychlou změnu kotouče nedokázal reagovat. Asistence: Marek Kundrátek.

53:45
    MATOUŠ KRATOCHVÍL obdržel parádní přihrávku od Michaela Janoty a přesnou střelou zápěstím překonává brankáře Vydržela, který dnes kapituluje ji po čtvrté. Asistence: Michael Janota.

52:40
    Bobři vyhazují kotouč na zakázané uvolnění, vhazuje se u Vydržela.

51:51
    Dostálek se v přečíslení dvou na jednoho rozhodl pro střelu, kterou Vydržel očekával a kotouč končí v jeho výstroji.

50:41
    Sice do konce třetí třetiny zbývá něco kolem desítí minut, ale Zubři už si teď v pohodě drží bohatý náskok.

50:19
    Šťastný se natlačil do zakončení, ale z ostrého úhlu branku Vydržela minul.

49:32
    Vojtek měl zakrytý výhled, ale dokázal se štěstíčkem vytěsnit lapačkou ostrou střelu obránce Guldy.

48:19
    Kundrátek se dravě natlačil z rohu kluziště před Vojtka, který ale jeho pokus vypíchl hokejkou.

47:36
    Buly před Vojtkem se bude opakovat.

46:19
    Zubři sevřeli Valmez v jejich třetině a vypadá to jako přesilovka domácích.

45:50
    Po delší době se přerušuje, brankář Vydržel si poradil se štiplavou ránou Osiny.

44:19
    Poslední třetina se hraje s minimem přerušení, tempo hry je o něco pomalejší než v předchozích dvou třetinách.

43:38
    Jeden z hostujících hráčů byl ostře poslán k ledu a opouští hrací plochu za pomocí maséra.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 9. Goiš, 23. Pala, 40. D. Šťastný (Procházka), 54. Kratochvíl. M (Janota), 58. Polák (Kolář, Kratochvíl. M) – 57. Slovák (Kundrátek)

HC ZUBR Přerov: Vojtek (Slovák) – Pala, Osina, Vlček, Janota, Kudělka, Polák, Zbořil, Andrýsek – Goiš, Popelka, Dostálek – Šebek, Procházka, D. Šťastný – Kolář, Sedlák, Málek – Školoud, Š. Kratochvíl, M. Kratochvíl.
    HC Bobři Valašské Meziříčí: Vydržel (Smolka) – Fišera, P. Gulda, Kaluža, Finkes, Šimek, Matušenko, Valentík Baroš, Kuchta, Kundrátek – Kysučan, Martiník, P. Gulda – Slovák, Sprušil, Škumát – D. Varga, M. Varga.

Rozhodčí: Held – Měkýš, Otáhal