Vsetín – Zlín 2:5 (kon.) | Chomutov – K. Vary 0:3 (kon.) | Třinec – Poruba 2011 10:1 (kon.)
Letňany – Kladno 5:3 (kon.) | Písek – Mladá Boleslav 1:0 (po pr.) | Havířov – Vítkovice 0:1 (1:2 po s.n.)
PZ Kladno – Slavia 3:5 (kon.) | HC Plzeň – HC Litvínov 4:1 (kon.) | Č. Budějovice – Sparta 5:4 (kon.)
Hr. Králové – Liberec 3:2 (kon.) | Pardubice – Jihlava 2:3 (1:2 po s.n.) | Kometa Brno – Olomouc 1:4 (kon.)

Písek právě vstřelil branku!
    Neuvěřitelné! Už to vypadalo, že gól nepřinese ani prodloužení. Osm sekund před koncem Písečtí zavezli kotouč do pásma, gólman Krofta se srazil s útočníkem a v závěru dokázal kotouč přes dva obránce natlačit do branky OLIVER VOSTAREK.

64:03
    Krofta uklidňuje situaci u své branky a drží kotouč v lapačce.

64:00
    Vypadá to, jako by se oba týmy připravovali spíš na nájezdy.

62:41
    Písečtí opět vyhazují na zakázané uvolnění.

61:45
    Brabcova střela až ke Kroftovi neprošla. Hraje se dost opatrně.

60:35
    Icing Písku.

60:01

Šedesát minut utkání gól nepřineslo. Ve třetí třetině měli více ze hosté, ale ani jednu ze svých šancí nedokázali proměnit. Stejně, jako domácí dorostenci.