Vsetín – Zlín 2:5 (kon.) | Chomutov – K. Vary 0:3 (kon.) | Třinec – Poruba 2011 10:1 (kon.)
Letňany – Kladno 5:3 (kon.) | Písek – Mladá Boleslav 1:0 (po pr.) | Havířov – Vítkovice 0:1 (1:2 po s.n.)
PZ Kladno – Slavia 3:5 (kon.) | HC Plzeň – HC Litvínov 4:1 (kon.) | Č. Budějovice – Sparta 5:4 (kon.)
Hr. Králové – Liberec 3:2 (kon.) | Pardubice – Jihlava 2:3 (1:2 po s.n.) | Kometa Brno – Olomouc 1:4 (kon.)
HC Kometa Brno
1:4 (0:2, 0:2, 1:0)
HC Olomouc
Pondělí 17.11.2014, 18:30 • hala Rondo, Brno • Extraliga staršího dorostu

Z mé strany je to pro dnešek vše, těším se příště na počtenou. (20:50:20)

Šťastnější ze zápasu odchází hosté, kteří již v poslední třetině nenavýšili své vedení.

60:00

59:59
    Ještě jeden trest padne. Hostující Štefka dostává dvě minuty za vysokou hůl.

59:09
    Poslední minuta zápasu.

58:12
    Slušná rána od modré šla na branku Olomouce, která posléze vypadla ze svého postavení.

58:00
    probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny a patrně i celého zápasu.

57:43
    Kometa je kompletní.

56:56
    Jan Štefka (OLO) – 2 minuty za hákování. Hraje se 4 na 4.

56:52
    Jeklič dostal "ťukecem" přihrávku až před brankoviště. Taktéž do puku ťukl, ale poslal jej mimo branku.

55:54
    Probíhá přesilovka Olomouce.

55:43
    Beutl a Škoda (OLO) – 2+2 minuty za hrubost.
    Trnka a Ferda (KOM) – 2 minuty za hrubost.
    Čejka (KOM) – 2 minuty za napadení.

55:43
    Hajšman zůstává ležet na ledě, mezitím se ze zbytků hráčů vytvořili tři hloučky rváčů. Trestné lavice se opět zaplní.

54:12
    Eric Lacombe (KOM) – 2 minuty za podražení a Jakub Heža (OLO) – 2 minuty za podražení.

54:12
    Situace na ledě se přiostřuje. Opět se bude vylučovat.

53:10
    Olomouc kombinuje v pásmu Komety, hráči domácích padají obětavě do přihrávek i střel.

52:16
    Síly na ledě se změní. Dvě minuty za úder do oblasti hlavy a krku dostává Daniel Hroudný (KOM). Navíc k tomu má připsán i desetiminutový osobní trest.

50:43
    Jiří Horák, Dominik Marek (oba OLO) a Lukáš Gotthard, David Sedláček (oba KOM) dostávají dvouminutové tresty za hrubost. Hraje se 5 na 5.

Michal Kuba

Branky a nahrávky: 50. Lacombe (Hroudný) – 14. Marek (Kuba, Zabloudil), 14. Zabloudil (Kuba), 30. Zabloudil (Metelka), 36. Říčka (Jeklič, Štefka)

HC Kometa Brno: Slavíček (Krček) – Petrla, Trnka, Furch, Sedláček, Zukal, Kratochvíl (C), Gotthard – Mlynář, Havlát, Heinrich, Hasoň, Čejka, Lacombe, Hroudný, Ferda, Havránek
    HC Olomouc: Šoustal (Pospíšil) – Zabloudil, Kališ, Štefka (C), Štreit, Metelka, Klvaňa, Beutl, Škoda – Heža, Spurný, Hajšman, Jeklič, Horák, Marek, Říčka, Husták, Malý, Beier, Kuba

Rozhodčí: Michal Dědek – Pavel Lainka, Martin Šustr