Chelsea – West Ham 2:0 (kon.) | Burnley – Liverpool 0:1 (kon.) | Crystal Palace – Southampton 1:3 (kon.)
Everton – Stoke 0:1 (kon.) | Leicester – Tottenham 1:2 (kon.) | Manchester Utd. – Newcastle 3:1 (kon.)
Sunderland – Hull City 1:3 (kon.) | Swansea – Aston Villa 1:0 (kon.) | West Brom – Manchester City 1:3 (kon.)
Arsenal – Queens Park 2:1 (kon.)
Crystal Palace FC
1:3 (0:1)
Southampton FC
Pátek 26.12.2014, 16:00 • Selhurst Park • Anglická Premier League

Pro dnešek je to ode mne vše, děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek dne a poklidné vánoční svátky. Budu se na Vás těšit u dalšího textového přenosu na onaljny.com! (18:20:09)

Po vlažnějším prvním poločase jsme viděli kanonádu domácího týmu, který ještě chvíli před koncem zápasu prohrával o tři branky. O čestný úspěch se postaral čtyři minuty před devadesátou minutou Scott Dann. Hosté si tak po hodně kvalitním výkonu připisují tři body do tabulky.
    Hosté ze Southamptonu zvítězili nad Crystal Palace 3:1

90+4

90+3
    Domácí už nemají co ztratit. Většina hráčů stojí v pokutovém území hostů a z obrany domácích přicházejí dlouhé a vysoké míče.

90+2
    Fotbalisté Crystal Palace napadají svého soupeře, ale ten si přihrává i s brankářem a tuto situaci tak zvládá na výbornou.

90
    Hlavní sudí se rozhodl nastavit čtyři minuty nad rámec.

89
    Crystal Palace má výhodu rohového kopu. Hostující obránci však míč dokázali od své branky hodně jednoduše odhlavičkovat.

88
    Shane Long si pomohl v souboji nedovoleně. Domácí hráči budou mít rozehrávku na své polovině.

87
    Střídání v týmu Southampton FC: ze hřiště odchází Nathaniel Clyne, přichází Jason McCarthy.
    Scott DANN - 1:3

86
    Crystal Palace právě vstřelil branku!
    Rozehrávka pro domácí tým byla využita výborně. Míč si k rozehrávce postavit Mile Jedinak a poslal do vápna načechraný míč, do kterého se hlavou opřel SCOTT DANN. Domácí fotbalista míč usměrnil do spodní části branky. Asistence: Mile Jedinak.

85
    Kamera teď zabrala diváky, kteří pět minut před koncem zápasu opouštějí svá místa a jdou domů. Za takového stavu se není čemu divit.

84
    A další malý faul, tentokráte fauloval hostující hráče jménem Kelly. Ke konci utkání se nám zápas hodně kouskuje.

83
    Ward-Prowse si pomohl v osobním souboji nedovoleným zákrokem. Gayle se ujímá rozehrávky na své polovině.

82
    Long teď běžel přes celou půlku hřiště, aby dostihl balón. Nakonec se mu to ale nepovedlo a míč končí v zámezí.

81
    Zahovi se nepodařilo projít přes dva bránící hráče a přichází tak o balón.

80
    Crystal Palace teď drží svého soupeře ze Southamptonu pod velkým tlakem. Jestli hostující fotbalisté nezačnou hrát, koledují si o problém.

78
    Puncheonův centr byl zablokován obranou. Již zmiňovaný hráč také rozehrál následný rohový kop, ten byl ale zneškodněn brankářem Forsterem.

Štěpán Hladký

Branky: 86. Dann (Jedinak) – 17. Mané (Ward-Prowse), 48. Bertrand (Mané), 52. Alderweireld (Ward-Prowse)

Karty:   77. Delaney (CRP)

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 3:5.
    Crystal Palace FC: Speroni – Mariappa, Dann, Delaney, Ward – McArthur, Jedinak (C), Ledley (67. Zaha) – Puncheon, Campbell (49. Gayle), Bolasie (71. Kelly).
    Náhradníci: Hennessey – Hangeland, Zaha, Thomas, Gayle, Bannan, Kelly.

Southampton FC: Forster – Clyne (87. McCarthy), Jošida, Gardos, Bertrand – Davis (C) (56. Wanyama), Alderweireld, Schneiderlin – Ward-Prowse, Pellè (72. Long), Mané.
    Náhradníci: Davis – Long, Tadić, Wanyama, Reed, McCarthy, Targett.

Rozhodčí: Mike Dean – John Brooks a Harry Lennard