Chelsea – West Ham 2:0 (kon.) | Burnley – Liverpool 0:1 (kon.) | Crystal Palace – Southampton 1:3 (kon.)
Everton – Stoke 0:1 (kon.) | Leicester – Tottenham 1:2 (kon.) | Manchester Utd. – Newcastle 3:1 (kon.)
Sunderland – Hull City 1:3 (kon.) | Swansea – Aston Villa 1:0 (kon.) | West Brom – Manchester City 1:3 (kon.)
Arsenal – Queens Park 2:1 (kon.)
Sunderland AFC
1:3 (1:1)
Hull City AFC
Pátek 26.12.2014, 16:00 • Stadium of Light, Sunderland • Anglická Premier League
    Fotbalisté Hullu dnešní zápas dokázali otočit a zvítězili o 2 branky. Tato výhra je teprve druhou na hřišti soupeře.

Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek svátečního dne. (18:09:04)

Hlavní rozhodčí Marriner ukončil dnešní utkání, ve kterém Sunderland nestačil na Hull City a podlehl mu 1:3. Do vedení šli domácí fotbalisté, a to hned v 1. minutě, kdy chybovala obrana Hullu a Johnson svoji šanci proměnil. Nicméně hosté se z brzké inkasované branky otřepali a ve 32. minutě Ramírez vyrovnal na 1:1. Druhý poločas začali lépe hosté a v 51. minutě otočili stav skóre, přesně se trefil Chester. Rozhodčí nastavoval dlouhých 6 minut, ale domácí tým už se mezi tři tyče netrefil, naopak Hull poslal Jelavić do dvoubrankového vedení a definitivně vzal šance Sunderlandu. Sledovali jsme spíše průměrné utkání, ve kterém sice byly k vidění celkem 4 branky, ale to bylo asi tak vše. Většinu času se hrálo mezi pokutovými územími a gólmani se moc nezapotili. V prvním poločase hodně chyboval sudí, který neodpískal dvě stoprocentní penalty, a připravil tak Sunderland o regulérní pokutové kopy.

90+6
    Nikica JELAVIć - 1:3

90+6
    Hull City právě vstřelil branku!
    NIKICA JELAVIĆ přišel na hrací plochu teprve v 89. minutě a svému trenérovi se odměnil vstřeleným gólem, který pojišťuje výhru hostů. JELAVIĆ obdržel přesnou přihrávku, nenechal se rozhodit obráncem a střelou po zemi nedal Pantilimonovi šanci.

90+4
    Obraně přišel na pomoc brankář Pantilimon, který doběhl skoro až ke středovému kruhu. Nicméně jeho pomoc byla úspěšná.

90+3
    Nicméně Sunderland se ubránil a pokouší se založit útočnou akci, která by mohla vynést vyrovnávací gól na 2:2.

90+2
    Sunderland zahrával další roh, ale i tentokrát neúspěšně. Hosté se tak v pohodě ubránili a s míčem vyrazili na soupeřovu polovinu.

90+2
    Domácí tým ze své aktivity vytěžil rohový kop, ale ke střele se nikdo z fotbalistů Sunderlandu nedostal.

90
    Druhý poločas bude nastaven o 6 minut.
    Takhle slavil Chester svůj důležitý vedoucí gól. Bude tato vstřelená branka vítězná?

89
    Hull provedl poslední změnu v sestavě: dohrál Aluko, který přenechal místo Jelavićovi.

88
    Hrací plochu opustil Brady, kterého vystřídal Ince.

87
    Fotbalisté Sunderlandu působí nervózně a jejich přihrávky jsou velmi kostrbaté. Pokud chce domácí tým vytěžit ze zápasu alespoň bod, tak musí pořádně zabrat.

85
    Na hranici pokutového území obdržel přihrávku Giaccherini, ale balon si nedokázal zpracovat a sám sebe připravil o zajímavou šanci.

84
    Střídání v týmu Sunderland AFC: ze hřiště odchází Santiago Vergini, přichází Will Buckley.

84
    U míče jsou domácí hráči, kteří se snaží dostat k soupeřově brance a ohrozit ji, ale Hull se brání pozorně, protože o vedení přijít nechce.

Lucie Rapantová

Branky: 1. Johnson – 32. Ramírez (Meyler), 51. Chester (Ramírez), 90+6. Jelavić (Ahmed)

Karty:   16. Larsson (SUN), 20. Vergini (SUN), 49. Gómez (SUN), 53. S. Fletcher (SUN), 74. Jones (SUN) – 45+1. Chester (HLL), 73. Brady (HLL)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 3:4.
    Sunderland AFC: Pantilimon – Vergini (84. Buckley), O'Shea (C), Coates, Jones – Larsson, Cattermole, Gómez (63. Altidore) – Johnson, S. Fletcher, Álvarez (63. Giaccherini).
    Náhradníci: Mannone – Bridcutt, Brown, Rodwell, Altidore, Giaccherini, Buckley.

Hull City AFC: McGregor – Chester, Bruce, Davies (C) – Ahmed, Meyler, Quinn, Brady (88. Ince), Rosenior – Ramírez (78. Sagbo), Aluko (89. Jelavić).
    Náhradníci: Harper – Figueroa, Hernández, Jelavić, Sagbo, Ince, Maguire.

Rozhodčí: Marriner – Halliday, Bryan