Chelsea – West Ham 2:0 (kon.) | Burnley – Liverpool 0:1 (kon.) | Crystal Palace – Southampton 1:3 (kon.)
Everton – Stoke 0:1 (kon.) | Leicester – Tottenham 1:2 (kon.) | Manchester Utd. – Newcastle 3:1 (kon.)
Sunderland – Hull City 1:3 (kon.) | Swansea – Aston Villa 1:0 (kon.) | West Brom – Manchester City 1:3 (kon.)
Arsenal – Queens Park 2:1 (kon.)
Everton FC
0:1 (0:1)
Stoke City
Pátek 26.12.2014, 16:00 • Goodison Park, Liverpool • Anglická Premier League

Já se s vámi pro dnešek loučím a přeji krásný zbytek dnešního dne. (18:16:31)

Dnešní kolo se neslo v duchu "Boxing Day." Takto se v Premier League pojmenovává kolo, které se hraje 26. prosince. Minulý rok Everton v tento den podlehl doma Sunderlandu 0:1, gólem z penalty.

Dnešní utkání sledovalo 39 166 diváků.

Domácí hráči ještě protestují u hlavního sudí, ale to už nic nezmění na tom, že Stoke City vykrádá Goodison Park. Jedinou branku obstaral Bojan Krkič, který skóroval v osmatřicáté minutě z penalty. Získané tři body mají pro celek Marka Hughese hodnotu zlata. Nejen, že přeskočili svého dnešního soka, ale přehoupli se i před Aston Villu, což znamená aktuálně jedenáctou pozici.

90+7

90+6
    Ve vápně se píská útočný faul. Nyní pravděpodobně Mason ukončí zápas.

90+6
    Rozhodčí nastavený čas překročil již o dvě minuty, dává Evertonu další šance.

90+5
    Čas vypršel a hraje se v polovině hřiště. Stoke zápas kontroluje a z Evertonu si odveze tři body.

90+4
    A Stoke opravdu nemá kam pospíchat!

90+4
    Poslední minuta nastavení se odehrává na polovině Evertonu.

90+3
    Stoke se rychle vrhl do protiútok, ale ten byl hodně zbržděn a píská se aut pro Everton.

90+3
    Přímý kop pokryla zeď hostů.

90+2
    Mame Diouf pomalu opouští hřiště. Na plac vběhl Peter Crouch.

90+1
    Charlie Adam (STK) inkasuje žlutou kartu.

90+1
    Kevin Mirallas byl faulován pár metrů před vápnem. Přímý kop pro Everton a pravděpodobně poslední šance.

90
    Nyní byla nalezena finální přihrávka na volného Naismitha, kterého ovšem v poslední fází odzbrouje jeden z obránců!