Liberec – HC Plzeň 5:2 (kon.) | HC Litvínov – Zlín 4:5 (0:2 po s.n.) | Pardubice – Vítkovice 3:4 (kon.)
Kometa Brno – Sparta 2:3 (kon.) | Třinec – Mladá Boleslav 6:4 (kon.) | Č. Budějovice – Chomutov 7:3 (kon.)
Olomouc – Slavia 3:2 (2:0 po s.n.) | Jihlava – Kladno 5:2 (kon.)
HC Dukla Jihlava
5:2 (1:0, 2:1, 2:1)
Rytíři Kladno
Čtvrtek 08.01.2015, 18:15 • Horácký zimní stadion, Jihlava • DHL Extraliga juniorů

47:16
    No jo, tak už to bývá, když má gólman, v tomto případě Svoboda, puk bezpečně v moci a před brankou se strhne mela o puk. Dominik Hohl (JIH) si půjde na dvě minuty odpočinout za držení protihráče, hostující Vladimír Macháček (KLA) si půjde odsedět dvě minuty za sekání.

Na vyloučení: 9-11.

43:59
    Dlouho se na ledě v pěti hrát nebude. Lukáš Hulcr (KLA) si jede odpykat dvě minuty za podražení.

Na vyloučení: 8-10.

41:48
    Střelu Janečka velmi dobře a spolehlivě pokryl Svoboda. Poté se Jakub Hajný (KLA) ohnal po gólmanovi Dukly, což se nelíbilo Dominiku Hohlovi (JIH) a vyzval soupeře na pěstní souboj. Oba dva dostávají 2+2 minuty za hrubost, navíc Jan Marcilis (JIH) jde za krosček na dvě minuty za katr. Kladno tak bude hrát přesilovku.

Na vyloučení: 8-9.

36:23
    Dlouho však přesilovka Dukly netrvala, neboť na trestnou lavici míří také Ondřej Leština (JIH).

Na vyloučení: 5-7.

35:30
    Přesilová hra pro Duklu. Jakub Kuzďas (KLA) v souboji o puk podrazil protihráče a jde na trestnou lavici.

Na vyloučení: 4-7.

32:16
    Dominik Hohl zůstal ležet na levém kruhu ve vlastním obranném pásmu po tom, co jej nedovoleně bránil Patrik Machač (KLA), který již odchází na trestnou lavici.

Na vyloučení: 4-5.

18:39
    Vyloučení na obou stranách. Filip Doležal (KLA) dostává dvě minuty za sekání, Jan Marcilis (JIH) naopak za faul loktem.

Na vyloučení: 4-4.

14:53
    Jihlava se vymanila z tlaku jen za cenu dalšího faulu. Dvě minuty si jde odsedět Hynek Tobola (JIH) za vysokou hůl. Minutu a třicet dva dlouhýá přesilovka Kladna pět na tři může začít.

Na vyloučení: 3-3.

14:25
    Karneval vyloučení pokračuje, hosté si tentokrát zahrají celou dvouminutovou přesilovku, neboť Lukáš Anděl (JIH) je vyloučen za nedovolené bránění.

Na vyloučení: 2-3.

11:38
    Krátce po buly před Švihálkem míří na trestnou lavici Ján Mahút (JIH), jenž se provinil nedovoleným bráněním.

Na vyloučení: 1-3.

09:52
    Střecha se parádním trikem zbavil beka a dostal se až mezi kruhy, kde nemohl vystřelit bekhendem, neboť jej zahákoval Vojtěch Šilhavý (KLA). Třetí přesilovka Dukly v první třetině.

Na vyloučení: 0-3.

07:37
    A právě jeden z nich, Jakub Kaprál (KLA) zahákoval Anděla a znemožnil mu tak lepší zakončení. Druhá přesilovka pro Duklu.

Na vyloučení: 0-2.

03:17
    Vojtěch Šilhavý při pokusu znovu se zmocnit puku podrazil jednoho z hráčů Dukly a dostává dvě minuty.

Na vyloučení: 0-1.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 3. Jícha (Anděl, Hohl), 24. Anděl, 26. Jícha (Leština), 46. Beran (Port), 48. Anděl (Jícha) – 28. Hajný (Havlůj), 57. Macháček (Machač)

HC Dukla Jihlava: Svoboda (Vacek) – Hohl, Leština, Pospíchal, Tobola, Kochánek, Port – Anděl, Jícha, Marcilis – Beran, Střecha, Bambula – Mahút, Dvořák, Balaštík. Trenér: Patrik Augusta
    Rytíři Kladno: Švihálek (Jiroušek) – Potěchin, Bunda, Větrovec, Matula, Zajíc, Hulcr – Šilhavý, Machač, Kružík – Schildhabel, Miura, Janeček – Doležal, Havlůj, Macháček – Kuzďas, Kaprál, Hajný. Trenér: Jindřich Lidický

Rozhodčí: Homola – Guth, Rittich