Jihlava – Chomutov 3:2 (po pr.) | Motor ČB – Šumperk 9:2 (kon.) | Benátky n/J – Most 6:2 (kon.)
Litoměřice – Třebíč 0:1 (kon.) | Prostějov – Havlíčkův Brod 5:1 (kon.) | Ústí n/L – Kadaň 5:6 (po pr.)
HC Stadion Litoměřice
0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
SK Horácká Slavia Třebíč
Pondělí 12.01.2015, 18:00 • Kalich Arena • 1. liga (ČR)

Nejtěsnějším rozdílem Horácká Slavia dnes vyhrává v Litoměřicích a odváží si tři body. Jedinou a také vítěznou branku utkání si tak připsal Rostislav Malena. Litoměřice tak ani napočtvrté v letošní základní části nedokázaly Třebíč porazit. Loučím se s Vámi a přejí hezký zbytek večera. (20:23:14)

60:00

59:50
    Litoměřice jsou kompletní.

58:34
    Horácká Slavia kombinuje v útočném pásmu, k výrazné šanci se však hosté nedostali a kotouče se zmocnil Novák, který vyváží puk ven z třetiny.

58:04
    Vodný s kotoučem na holi dlouho hledal volné spoluhráče, nikoho nenašel, a tak zkusil vystřelit. Přikryl si s jeho střelou však poradil. Vhazuje se po pravici litoměřického brankáře.

57:45
    Vyloučení Litoměřic. Dvě minuty za nesportovní chování dostává Jaroslav Kalla.

56:58
    Volek směřoval kotouč na modrou čáru Málkovi, tomu puk utekl a Třebíč může vystřídat.

56:04
    Další zakázané uvolnění, tentokrát na straně domácího celku.

Dnešní utkání sleduje 1030 diváků.

55:52
    Třebíč se osvobozuje zakázaným uvolněním. Vhazuje se po pravici Horčičky.

55:38
    Přesilové hry dnes nejsou silnou stránkou Litoměřic. Ani napoosmé se domácí nedokázali prosadit.

54:00
    Stadionu se zatím nedaří usadit v útočném pásmu. Třebíč aktivně brání.

53:37
    Vyloučení Třebíče. Dvě minuty za hákování dostává Roman Erat. Litoměřice by měly svojí osmou přesilovou hru využít pokud chtějí dnes pomýšlet na bodový zisk.

53:00
    Domácí svého soupeře přehrávají, ale ke spokojenosti jim chybí vstřelená branka. Třebíči se zatím daří zdárně bránit svůj hubený náskok.

51:32
    Zdeněk Doležal s kotoučem projel až před Horčičku, ale zasunout puk do branky už nestihl. V dorážce poté neuspěl ani Kalla a třebíčský brankář zalehl kotouč.

50:52

50:32
    Dominik Málek se zmocnil kotouče a ujížděl po pravé straně sám. Zkusil tvrdou střelu, ale Horčička včas zasáhl.