Omsk – Jekatěrinburg 2:1 (kon.) | Barys – Magnitogorsk 2:3 (kon.) | Čeljabinsk – Vladivostok 3:1 (kon.)
Ufa – Kazaň 5:3 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Chabarovsk 4:2 (kon.) | Toljatti – Novosibirsk 1:3 (kon.)
Jaroslavl – Záhřeb 4:3 (kon.) | Nižněkamsk – Novokuzněck 6:0 (kon.) | Soči – Atlant 6:4 (kon.)
Viťaz – HC Slovan 2:1 (po pr.)
HC Viťaz Moskevská oblast
2:1 (0:0, 0:1, 1:0 - 1:0)
HC Slovan Bratislava
Pondělí 12.01.2015, 17:30 • Ice Hockey Center 2004 • KHL

Slovan část zápasu vedl, ovšem nedisciplinovaností daroval v závěru třetí třetiny Podolsku vyrovnání. V nastalém prodloužení se radovali hosté. (19:57:53)

62:48
    Viťaz právě vstřelil branku!
    Alexej Semenov vyslal pořádnou střelu od modré a teč MARIA KEMPEHO zařídila výhru v prodloužení.

62:10
    Kucherjavenko mířil pod břevno, ale brankář hostů si se střelou věděl rady.

61:15
    Lunter lehkou střelou prověřil Säteriho.

60:21
    Porseland tvrdě střílel, Backlund byl připraven zakročit.

56:21
    Porseland pálil z ostrého úhlu, Backlund chytá.

54:30
    Slovan doplatil na častá vyloučení a MAXIM AFINOGENOV se přesnou střelou prosazuje. Asistence: Denis Grebeškov.

53:24
    Tomáš Netík si posedí dvě minuty za hákování.

52:07
    Jakubov dostal puk za Backlunda a rozhodčí se byl poradit s kolegou u videa, ale dospěl k závěru, že branka dosažena nebyla. Jaké štěstí pro hosty.

51:10

49:45
    Berdjukovova střela od modré končí v lapačce gólmana Slovanu.

49:10
    Těsně před návratem Šťastného dostává Bratislava další trest za příliš mnoho hráčů na ledě.

Antonín Domanický

Branky a nahrávky: 55. Afinogenov (Grebeškov), 63. Kempe (Semenov, Porseland) – 38. Hudáček (Štajnoch, Nagy)

HC Viťaz Moskevská oblast: Säteri (Lisutin) – Semenov, Porseland, Seleznjov, Berdjukov, Grebeškov, Kudinov, Vašchenko – Cyganov, Kousal, Kempe – Koroljov, Kucherjavenko, Soloduchin – Vyglazov, Šitikov, Jakubov – Mamin, Kokšarov, Afinogenov – Ivanov.
    HC Slovan Bratislava: Backlund (Baroš) – Luža, Sersen, Štajnoch, Kozák, Starosta, White, Kudrna – Murley, Nagy, Bartovič – Jeglič, Tičar, Netík – Surový, Hudáček, Vondrka – Šťastný, Lunter, Ölvecký.

Rozhodčí: Hofman, Kulakov – Lazarev, Palej