Omsk – Magnitogorsk 1:3 (kon.) | Čeljabinsk – Novokuzněck 3:2 (kon.) | Ufa – Jekatěrinburg 3:5 (kon.)
Chanty-Mansijsk – Novosibirsk 2:4 (kon.) | Toljatti – Vladivostok 2:1 (kon.) | Nižněkamsk – Chabarovsk 2:1 (kon.)
Salavat Julajev Ufa
3:5 (2:2, 1:1, 0:2)
Avtomobilist Jekatěrinburg
Středa 14.01.2015, 15:00 • Ice Palace Salavat Julaev • KHL

57:40
    Ufa si komplikuje svojí možnost o vyrovnání. Domácí hráli v šesti a půjdou do čtyř!

52:14
    Denis Khlystov, kapitán domácího týmu si půjde odsedět dvou minutový trest za vysokou hůl! Velká šance pro hosty!

36:44
    Tak z tohoto domácí trenér určitě radost mít nebude. Další nedůsledný zákrok domácího Glukova a Ufa jde do čtyř!

34:42
    Tak a je tu další vyloučení! Dnes oba týmu v rukavičkách rozhodně nehrají! Na trestnou lavici usedá hostující Klimenko.

30:46
    Za hákování si jde odsedět dvou minutový trest Pankov. Další přesilová hra pro Jekatěrinburg!

24:57
    Teemu Hartikainen, dává šanci Jekatěrinburgu vyrovnat, dostává totiž dvě minuty za podražení!

20:52
    Andrej Antonov dostává 2 minuty a domácí budou mít krátkou přesilovou hru 5 na 3!

19:00
    A Jakub Kovář se provinil proti pravidlům a dostává 2 minuty. Dvouminutová přesilová hra pro domácí 5 na 4!

14:10
    Denis Bodrov si jde odpočinout na trestnou lavici, přesilovka pro hosty.

02:43
    A bude tu první přesilová hra zápasu. Výhodu pěti hráčů na ledě bude mít domácí celek, jelikož na trestnou lavici usedá hostující hráč Zhuravljov, který dostáva za svůj zákrok 5 + do konce utkání.

Marek Pavlica

Branky a nahrávky: 8. Khlystov (Tolpeko), 16. Slepšev (Hartikainen), 23. Khlystov (Bodrov, Kulda) – 13. Jemelin (Garejev, Viklund), 15. Viklund (Rybakov, Simakov), 34. Viklund (Simakov), 53. Lazarev (Simakov), 60. Antonov

Salavat Julajev Ufa: Sochatskij (Irving) – Višněvskij, Bodrov, Kulda, Heikkinen, Kolcov, Kutuzov, Vasilevskij – Khlystov, Tolpeko, Glukov – Philstrom, Sjomin, Skačkov – Makarov, Slepšev, Hartikainen – Golovanov, Pankov, Ankudinov
    Avtomobilist Jekatěrinburg: Kovář (Ustinskij) – Viklund, Lepistö, Metljuk, Antonov, Gusev, Loginov, Trajmkin, Zhuravljov – Brulé, Klimenko, Nesterov – Lazarev, Rybakov, Simakov – Levandovskij, Michnov, Mitjakin – Garejev, Jemelin, Jefimov