Anderlecht – Lierse 3:0 (kon.) | Westerlo – Standard 1:1 (kon.) | Lokeren – Genk 1:1 (kon.)
Sporting Lokeren
1:1 (1:1)
KRC Genk
Neděle 18.01.2015, 20:00 • Daknamstadion • Belgická Jupiler Pro League

Dnešní utkání je u konce. KSC Lokeren v domácím prostředí remízoval s KRC Genk 1:1!

První poločas nabídl zajímavý fotbal. Hosté se dostali do vedení už ve druhé minutě, kdy se z rohu prosadil Sergej Milinkovič-Savič . Domácí na tuto branku odpověděli velmi rychle. Už ve 14. minutě se prosadil Nill De Pauw . Domácí poté měli více ze hry, největší šanci měl poté Leye, ale Köteles svůj tým podržel.

Ve druhém poločase byli jasně lepší domácí, kteří hosty tlačili. Lokeren ve druhém poločase trefil celkem dvě tyče a měl několik dalších výborných příležitostí. Ty ale neproměnil a v závěru mohli udeřit hosté. Goriusova střela ale skončila pouze na tyči!

Žluté karty – 0 – 2

To je z mé strany vše a u dalšího fotbalového přenosu se těším brzy nashledanou! (22:05:42)

90+2

90+2
    Hostující hráči momentálně kombinují na polovině soupeře. Ke střele se zatím ale nedostali.

90+1
    Střídání v týmu KSC Lokeren: ze hřiště odchází Leye, přichází Dessers.
    Gorius trefil v závěru tyč

90
    K odraženému míči se za vápnem dostal Gorius, který trefuje tyč!
    Střela Remacleho

89
    Po rohovém kopu se ve vápně dostal k míči Remacle, který vystřelil těsně mimo! Opakované záběry ale ukázali možnou teč jednoho z hostujících hráčů. Nicméně bude následovat odkop od branky hostů.

88
    Castagne se ještě ve skluzu dotknul míče, a tak bude následovat rohový kop.
    Střela Patosiho

87
    Patosi výborně zpracoval míč od Vanakena a pohotově vypálil. Mířil ale pouze do středu branky, kde stál Köteles.

86
    Útočným faulem se prezentoval De Ceulaer, který tahal za dres Mertense.

85
    Okriašvili vyslal krásný centr do vápna. Problém byl, že žádný z jeho spoluhráčů ve vápně v danou chvíli nebyl.

84
    Scholz hledal dlouhým míčem Leyeho. Výše ale vyskočil hostující Walsh.

84
    Střídání v týmu KSC Lokeren: ze hřiště odchází De Pauw, přichází Remacle.

83
    Po ruce De Ceulaera bude rozehrávat gólman Verhulst.

82
    Střídání v týmu KRC Genk: ze hřiště odchází Schrijvers, přichází Bertaccini.

81
    Odoi výborně naběhl na míč Vanakena, bohužel pro domácí už ale nestihl míč na hrací ploše.

80
    Walsh zkazil rozehrávku a za míčem se hnal Vanake, toho ale stínil tělem Kabasele. Domácí záložník spadl, rozhodčí ale faul neodpískal, zacož sklidil velký pískot domácích fanoušků.