Boavista – Estoril 1:2 (kon.) | Setúbal – Braga 1:3 (kon.) | Belenenses – Gil Vicente 2:0 (kon.)
FC Ferreira – Nacional 2:3 (kon.) | Moreirense – Arouca 1:0 (kon.) | Marítimo – Benfica 0:4 (kon.)
Sporting – Rio Ave 4:2 (kon.)
Vitória FC Setúbal
1:3 (1:0)
SC Braga
Neděle 18.01.2015, 17:00 • Estádio do Bonfim • Portugalská Primeira Liga

Utkání je u konce, Braga v něm nakonec potvrdila roli favorita a na hřišti Setúbalu zvítězila 3:1. Rozhodlo se na začátku druhého poločasu, kdy se nejdříve v 54. minutě krásnou ranou trefil Danilo a za tři minuty si srazil míč do vlastní sítě Venâncio. Domácí v závěru oslabil Yann, který se nechal vyprovokovat a dostal červenou kartu. Vítězství Bragy potvrdil v poslední minutě Zé Luís a hosté si tak připisují důležité 3 body. Ode mě je to pro dnešní utkání ve, loučím se s vámi, přeji pěkný zbytek večera a zase někdy u onlajnů nashledanou. (19:03:03)

90+7

90+6
    Žlutou kartu za protesty ještě dostává domácí Cabral.
    ZÉ LUÍS - 1:3

90+6
    Braga právě vstřelila branku!
    Střela domácích po standardní situaci byla zblokována a po následném protiútoku dostal přesnou přihrávku ZÉ LUÍS, který prostřelil Batistu a potvrdil vítězství Bragy.

90+5
    Djavan fauloval Miguela Pedra a je z toho ještě jedna standardní situace pro domácí.

90+4
    Na druhé straně mohl pojistit výsledek Silva, v situaci 2 na 1 se ale rozhodl přihrávat a nebyl přesný.

90+3
    Po dalším centru před Matheuse se bude kopat od brány hostů.

90+3
    Žlutou kartu dostává hostující André Pinto.

90+2
    Hosté chvíli udrželi míč v rohu hřiště, nakonec se ale bude kopat od Batistovy brány.

90+1
    Pro míč si s přehledem došel Matheus, který s rozehrávkou nespěchá.

90+1
    Nejvýše ze všech vyskočil Santos, po jehož zásahu budou domácí kopat roh.

90+1
    Nastavuje se 5 minut.

90
    Sene vybojoval další přímý kop v blízkosti rohového praporku.

89
    Domácí ještě budou mít šanci na vyrovnání, nyní budou zahrávat přímý kop na polovině hřiště.

88
    Baiano se pokusil o střelu z dálky, míč mu ale sjel po nártu a končí hodně daleko od Batistovy pravé tyče.

87
    Do zakončení se tlačil Suk, nakonec je z toho jen kop od Matheusovy brány.
    Yann se ohnal po Baianovi a byl vyloučen.

85
    Psychicky to nezvládl domácí Yann, který se ve vzájemném souboji ohnal po Baianovi a po zásluze musí předčasně pod sprchy!