Boavista – Estoril 1:2 (kon.) | Setúbal – Braga 1:3 (kon.) | Belenenses – Gil Vicente 2:0 (kon.)
FC Ferreira – Nacional 2:3 (kon.) | Moreirense – Arouca 1:0 (kon.) | Marítimo – Benfica 0:4 (kon.)
Sporting – Rio Ave 4:2 (kon.)
CS Marítimo
0:4 (0:1)
Benfica Lisabon
Neděle 18.01.2015, 19:00 • Estádio dos Barreiros, Ilha da Madeira • Portugalská Primeira Liga

Fotbalisté Benfiky druhou půli zcela ovládli, když v ní přidali hned tři góly a z Madeiry si tak vezou vysoké vítězství 0:4. Skóre utkání otevřel v 18. minutě Eduardo Salvio, po přestávce se pak trefili ještě Ola John, opět Eduardo Salvio a Lima. Lisabonský celek vede ligu už o šest bodů před druhým FC Porto. (20:52:46)

90+2

90+2
    Ještě střela, kterou vyslal Fransérgio. Ta ale skončila vedle Césarovy brány.

90+1
    Carlos Xistra nastaví dvě minuty.

90+1
    Souboj Maxiho Pereiry s Rúbenem Pereirou skončil faulem domácího hráče.

90
    Čekáme na informaci, kolik rozhodčí nastaví.

89
    Talisca u šestnáctky soupeře naprosto zbytečně fauloval a po druhé žluté kartě opouští trávník. Za tohle ho kouč Jorge Jesus asi nepochválí.

88
    Statistika držení míče v procentech – 40:60

87
    Centr Salvia přelétl hlavu naskakujícího Derleye. Domácí vhazují.

86
    Salvio se pokoušel o hattrick. Uvolnil se přes Rúbena Ferreiru, levačkou však zamířil nepřesně.

85
    Utkání se již spíše dohrává. Domácí se k žádné ofenzivě nemají a ani Benfika nikam nepospíchá.

84
    Maxi Pereira doběhl míč u brankové čáry a stačil i odcentrovat. Pro domácí to tentokrát dobře dopadlo.

82
    Střídání v týmu CS Marítimo: ze hřiště odchází Xavier, přichází Vidales.

81
    Po centru Rúbena Ferreiry se na zadní tyči dostal k hlavičce Edgar Costa, ale zamířil vedle.

80
    Salvio si při vedení míče pomohl rukou, čehož si všiml i rozhodčí Carlos Xistra.

79
    Střídání v týmu Benfica Lisabon: ze hřiště odchází Jonas, přichází Derley.

77
    Další útok domácích skončil nepovedeným centrem.

76
    Costa poslal míč na přední tyč, kde byli jen obránci Benfiky. Odražený balón pak napálil jeden z domácích hráčů hodně mimo brány soupeře.