Boavista – Estoril 1:2 (kon.) | Setúbal – Braga 1:3 (kon.) | Belenenses – Gil Vicente 2:0 (kon.)
FC Ferreira – Nacional 2:3 (kon.) | Moreirense – Arouca 1:0 (kon.) | Marítimo – Benfica 0:4 (kon.)
Sporting – Rio Ave 4:2 (kon.)
Moreirense FC
1:0 (1:0)
FC Arouca
Neděle 18.01.2015, 17:00 • Parque Desportivo Comendador Joaquim de Almeida Freitas (Kapacita : 9 000) • Portugalská Primeira Liga

Ode mne je to pro dnešek vše. Já vám přeji příjemný zbytek nedělního večera a někdy příště opět na shledanou. (19:00:57)

Domácí dnes zcela zaslouženě vyhráli a připíšou si do tabulky cenné 3 body. Od prvního poločasu byli lepším týmem domácí a jen jsme čekali kdy vstřelí vedoucí branku, stalo se tak ve 33. minutě když se trefil Gomes. Po zbytek zápasu už žádná branka nepadla a domácí tak zvítězili tím nejhubenějším možným výsledkem 1:0.

82
    Žlutou kartu vidí od rozhodčího také Claro.

80
    Žlutou kartu vyfasoval Gomes.

79
    Domácí budou střídat. Hřiště opouští Pedro a místo něj nastupuje Coronas.

77
    Hosté budou střídat. Hřiště opouští Artur a místo něj nastupuje Madeiros.

75
    Domácí budou střídat. Hřiště opouští Arsénio a místo něj nastupuje Gerso.

72
    Pedro vypálil z hranice vápna, míč však míří jen těsně nad břevnem.

69
    Hosté budou střídat. Hřiště opouští Roberto a místo něj nastupuje Vuletich.

65
    Další žlutá karta, tentokrát pro Nelsinha.

63
    Pintassilgo vyfasoval od rozhodčího žlutý kartónek za nevybíravý faul na Gomese.

61
    Cardozo se dostal z rohového kopu k hlavičce, ta však postrádala razanci a Goicoechea ji v pohodě chytá.

57
    Paulinho vyfasoval od rozhodčího žlutou kartu za tvrdý faul na Artura.

52
    Hosté budou poprvé střídat. Hřiště opouští Fokobo a místo něj nastupuje Claro.

51
    Nyní musel předvést další zákrok Goicoechea, tentokrát proti střele Battaglii.

49
    Cardozo vystřelil z hranice vápna k pravé tyči, Goicoechea však tuto střelu konečky prstů vyráží.