Přerov – Břeclav 4:0 (kon.) | Frýdek-M. – Opava 2:1 (kon.) | SHK Hodonín – Vsetín 4:5 (po pr.)
Kobra – Klášterec nO 5:0 (kon.) | Poruba 2011 – Technika Brno 6:4 (kon.) | Nový Jičín – SK Karviná 7:3 (kon.)
SHK Drtiči Hodonín
4:5 (0:2, 2:2, 2:0 - 0:1)
VHK ROBE Vsetín
Středa 28.01.2015, 18:00 • Zimní stadion Václava Nedomanského • 2. liga skupina Východ

61:35
    Píská se další vyloučení! Ľubomír Škápik (HOD) oslabí svůj tým o dalšího hráče. Vsetín bude hrát přesilovku 4 na 3.

60:37
    A máme tu vyloučení na obou stranách. Na straně Vsetína to bude Martin Ambruz za podražení a na straně Hodonína Zdeněk Kučera za nafilmovaný pád. Hraje se 3 na 3.

56:59
    Lukáš Vrba (VSE) podrazil svého jmenovce v hodonínském dresu a už si jde odpočinout na trestnou lavici.

53:17
    Erik Hložánek (HOD) se dopustil velmi zbytečného faulu v obranném pásmu a nabídl tak Vsetínu výjimečnou šanci zvrátit průběh zápasu. Trest zní: nebezpečná hra vysokou holí.

49:26
    Hostujícím hráčům se rozhodně nelíbil současný stav utkání a proto ze všech sil ohrožovali Rozumovu bránu. Kristián Grman (HOD) si v této situaci pomohl hákováním a daroval tak soupeři přesilovku.

45:28
    Jak rychle přesilovka začala, tak rychle i končí. V rohu pásma domácích došlo k ošklivému zákroku ze strany Petra Peše (HOD), který si jde sednout na trestnou lavici na 2+10 minut za úder do oblasti hlavy a krku. Menší trest odpyká Radoslav Smetana.

44:43
    Drtičům je poskytnuta jedinečná možnost snížit stav utkání. Martin Kývala (VSE) ke vyloučen za nebezpečnou hru vysokou holí.

20:44
    Domácí se budou bránit ve třech. Škápik (HOD) si pomohl hákováním a už usedá na trestnou lavici.

19:28
    Síly na ledě se vyrovnají. Michal Kuba (HOD) bude pykat dvě minuty za hákování.

17:45
    Michal Hryciow (VSE) si jde odpočinout na trestnou lavici. Trest zní: hákování.

14:57
    A máme tu přesilovku pro hosty. Zdeněk Jurásek (HOD) vyhodil kotouč za mantinel a půjde si sednout za katr z důvodu zdržování hry.

12:18
    A máme tu první vyloučení – je to technický přestupek. Martin Kývala (VSE) si odsedí dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě.

Petr Svoboda

Branky a nahrávky: 25. Peš (Jurásek), 37. Škápik (Sajdl, Kučera), 47. Kučera (Sajdl), 48. Sajdl (Kučera, Vrba I) – 1. Vaněk (Vítek, Tesařík), 9. Zúbek (Kývala), 30. Báchor (Vítek, Ambruz), 38. Kývala (Kolařík, Vaněk), 64. Zúbek (Podešva)

SHK Drtiči Hodonín: Kotvan (41. Rozum) – Pokorný (C), Dufek, Škápik, Polesný, Kolář, Grman – Kučera, Sajdl, Lukáš Vrba I – Peš (A), Jurásek (A), Kuba – Mika, Tomi, Zezula – Smetana, Hložánek.
    Trenéři: Lubomír Oslizlo, Jan Prčík st.

VHK ROBE Vsetín: Hromada (Stojar) – Tesařík, Lukáš Vrba II, Haloda, Grebenjuk, Hryciow, Tichý, Báchor – Vítek, Vaněk (C), Kolařík (A) – Kubo, Slováček, Ambruz (A) – Zúbek, Ondráček, Podešva – Kývala.
    Trenéři: Luboš Jenáček, Viktor Hlobil

Rozhodčí: Czubaj – Klouda, Musil