Chabarovsk – Novokuzněck 0:3 (kon.) | Vladivostok – Novosibirsk 2:1 (kon.) | Omsk – Čerepovec 2:3 (po pr.)
Magnitogorsk – Ufa 0:0 (12:30) | Novosibirsk – Čeljabinsk 0:0 (12:30) | Omsk – Barys 0:0 (12:30)
Jekatěrinburg – Chanty-Mansijsk 2:0 (kon.) | Magnitogorsk – Čeljabinsk 2:0 (kon.) | Ufa – CSKA Moskva 1:2 (kon.)
Toljatti – Nižněkamsk 6:2 (kon.) | Kazaň – Jekatěrinburg 0:0 (15:00) | Kazaň – Minsk 2:1 (kon.)
Petrohrad – Záhřeb 5:2 (kon.) | Dynamo Moskva – Viťaz 3:2 (kon.) | Jokerit – Atlant 2:0 (kon.)
Soči – Jaroslavl 4:1 (kon.) | Riga – HC Slovan 6:0 (kon.)

56:55
    Dnešní utkání sleduje velmi slušně zaplněná aréna v Ufě. Cestu na tento zápas si našlo 8070 diváků.

53:01
    Vladimir Žarkov mohl nasměrovat CSKA k trháku. Po přihrávce Da Costy od mantinelu se ocitl sám před Irvingem. Bránu domácího týmu přestřelil.

47:43
    Nyní si navíc domácí hokejisté zahrají přesilovou hru. Dvě minuty za podražení obdržel švédský útočník ve službách CSKA Moskva Simon Hjalmarsson.

42:23
    Za malou chvíli si přesilovou hru zahrají pro změnu domácí. Dvě minuty za nedovolené bránění obdržel Bogdan Kiselevič.

38:21
    Makarov se ocitl v dobré střelecké pozici, Lalande se však stačil přemístit k pravé tyči a odmítl vyrovnání.

38:02
    Přesilová hra CSKA je u konce. Ondřej Němec zaváhal na modré čáře a než aby pustil Pihlströma do samostatného nájezdu, zatáhl za záchrannou brzdu. Za to ovšem dostal dvouminutový trest za nedovolené bránění.

37:20
    A nyní bude domácím ještě hůře. Jevgenij Skačkov dostal dvě minuty za nedovolené bránění a hosté si budou moc užít třetí vydání přesilové hry, činnosti, kterou velmi dobře umí.

35:53
    Vzápětí ruský "zlobr" Arťjuchin obdržel skvělou přihrávku do mezikruží a ocitl se tváří v tvář Irvingovi, toho překonat nedokázal!

32:10
    Hosté si zahrají po reklamní přestávce další přesilovou hru. Kirill Kolcov dostal dvouminutový trest za vyhození puku do hlediště.
    Alexandr RADULOV - 1:2

30:46
    CSKA právě vstřelilo branku!
    Nádhera. To byla radost sledovat, jak zahráli hosté svou první početní převahu. Da Costa dostal od Radulova přihrávku na levý kruh, francouzský útočník CSKA vzápětí vrátil kotouč ALEXANDRU RADULOVOVI, jenž střelou z první nedal mnoho šanci domácímu brankáři. Asistence: Stéphane Da Costa.

30:02
    První přesilovou hru v zápase si nyní zahrají hosté. Domácí střídačka inkasovala trest za příliš mnoho hráčů na ledě, který si odpyká Jevgenij Skačkov.

27:50
    Konečně sledujeme záživný hokej, jaký jsme od tohoto zápasu čekali, Jegoršev se nyní ocitl ve stoprocentní šanci, domácí bránu ovšem přestřelil.
    Ivan VIŠNĚVSKIJ - 1:1

27:26
    Ufa právě vstřelila branku!
    Domácí sice ve vlastní přesilové hře inkasovali první branku, vzápětí se ovšem sami dokázali prosadit a je vyrovnáno. Zubarev nahrál na modré IVANU VIŠNĚVSKÉMU, který prostřelil všechno před sebou včetně Lelanda, jenž měl úplně zakrytý výhled. Asistence: Andrej Zubarev, Dmitrij Makarov.
    Jan MURŠAK - 0:1

26:51
    Nedáš, dostaneš. Žarkov využil zaváhaní jednoho z hráčů Ufy u modré čáry a dostal se do přečíslení dva na jednoho. V něm naservíroval kotouč JANU MURŠAKOVI, který svou střelou poprvé v zápase překonal Irvinga. Gól v oslabení. Asistence: Vladimir Žarkov.

26:30
    Pihlström se od mantinelu procpal až před Lalanda, kterého ovšem nepřekonal.

25:58
    Již čtvrtá přesilová hra čeká na domácí mužstvo. Jevgenij Korotkov vyhodil kotouč z obranné třetiny mimo led a putuje za katr.

16:37
    Již v pořadí třetí početní převaha čeká na Salavat. Jevgenij Arťjuchin nečistě dohrál jednoho z hráčů soupeře a dostal dvouminutový trest za úder do oblasti hlavy a krku. Ani protestující Radulov s rozhodnutím sudího nic neudělal. Fanoušci Ufy cítí šanci a žádají si gól.

13:32
    Druhou přesilovku si za malou chvíli zahrají domácí. Na trestnou lavici míří sám Alexander Radulov, který dostal dvě minuty za podražení.

03:57
    První přesilou hru zápasu si zahrají domácí. Alexej Bondarev totiž obdržel dvouminutový trest

Václav Petrů

Branky a nahrávky: 28. Višněvskij (Zubarev, Makarov) – 27. Muršak (Žarkov), 31. Radulov (Da Costa)

Salavat Julajev Ufa: Irving (Sochackij) – Kulda, Heikkinen, Višněvskij, Zubarev, Kutuzov, Kolcov, Vasilevskij – Sjomin, Dubrovskij, Tolpeko – Slepyšev, Hartikainen, Makarov – Kajgorodov, Skačkov, Pihlström – Golovanov, Ankudinov, Setdikov
    CSKA Moskva: Lalande (Sorokin) – Denisov, Zajcev, Kiselevič, Němec, Bondarev, Jegoršev, Naumenkov – Andronov, Grigorenko, Radulov – Hjalmarsson, Da Costa, Muršak – Mamin, Makarov, Stas – Korotkov, Žafjarov, Žarkov, Arťjuchin

Rozhodčí: Vasiljev, Odins – Palej, Petrov