Chabarovsk – Novokuzněck 0:3 (kon.) | Vladivostok – Novosibirsk 2:1 (kon.) | Omsk – Čerepovec 2:3 (po pr.)
Magnitogorsk – Ufa 0:0 (12:30) | Novosibirsk – Čeljabinsk 0:0 (12:30) | Omsk – Barys 0:0 (12:30)
Jekatěrinburg – Chanty-Mansijsk 2:0 (kon.) | Magnitogorsk – Čeljabinsk 2:0 (kon.) | Ufa – CSKA Moskva 1:2 (kon.)
Toljatti – Nižněkamsk 6:2 (kon.) | Kazaň – Jekatěrinburg 0:0 (15:00) | Kazaň – Minsk 2:1 (kon.)
Petrohrad – Záhřeb 5:2 (kon.) | Dynamo Moskva – Viťaz 3:2 (kon.) | Jokerit – Atlant 2:0 (kon.)
Soči – Jaroslavl 4:1 (kon.) | Riga – HC Slovan 6:0 (kon.)
Dynamo Moskva
3:2 (1:1, 1:1, 1:0)
HC Viťaz Moskevská oblast
Neděle 01.02.2015, 15:00 • Lužniki Palace of Sports • KHL

37:32
    Vyloučení neberou konce. Hleb Korjagin (DMS), střelec vyrovnávací branky Dinama, dostává dvě minuty za podražení.

Na vyloučení: 6-4.
    Vyšší tresty: 0-2.
    Korjagin v sezoně: 8 tr. min.

35:00
    Hosté se opět budou bránit, protože Robert Kousal (CEC) dostává dvě minuty za hrubost.

Na vyloučení: 5-4.
    Kousal v sezoně: 19 tr. min.

32:48
    Poprvé od osmé minuty jsou vyloučeni také hosté. Jakov Seleznjov (CEC) je vyloučen za dvě minuty na držení a je po Afinogenovovi jediným vyloučeným hráčem svého týmu v dosavadním průběhu zápasu.

Na vyloučení: 5-3.
    Seleznjov v sezoně: 70 tr. min.

30:02
    Vidíme první vyloučení druhé třetiny a – jak tomu bylo zvykem z druhé poloviny první dvacetiminutovky – je opět na straně Dinama. Jegor Dugin (DMS) si odsedí dvě minuty za podražení.

Na vyloučení: 5-2.
    Dugin v sezoně: 6 tr. min.

18:50
    Na konci úvodní části je tu ještě vloučení a znovu na straně Dinama Moskva. Kaspars Daugaviňš (DMS) dostává dvě minuty za hákování.

Na vyloučení: 4-2
    Daugaviňš v sezoně: 24 tr. min.

15:10
    A Viťaz bude moci navýšit své vedení. Dvě minuty za hákování obdrží Konstantin Volkov (DMS).

Na vyloučení: 3-2.
    Volkov v sezoně: 33 tr. min.

11:44
    Dvě minuty za hákování dostává Konstantin Glazačev (DMS). Uvidíme, zda druhá přesilovka hostí bude lepší než první.

Na vyloučení: 2-2.
    Glazačev v sezoně: 4 tr. min.

08:00
    Jak ryche pro Maxima Afinogenova zápas začal, tak rychle také skončí. Zkušený útočník hostí dostává 2+10 minut za nedovolené bránění a osobní trest do konce zápasu.

Na vyloučení: 1-2
    Vyšší tresty: 0-2
    Afinogenov v sezoně: 118 tr. min.

00:25
    Již po pětadvaceti vteřinách zápasu zde máme vyloučení. Hostující Maxim Afinogenov (CEC) si jde odpykat dvě minuty za sekání.

Na vyloučení: 0-1.
    Afinogenov v sezoně: 86 tr. min.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 19. Korjagin, 36. Daugaviňš (Robinson, Žerděv), 43. Kokarev (Sojin) – 15. Kempe (Kousal), 28. Cyganov

Dynamo Moskva: Jerjomenko (Šaryčenkov) – Robinson, Višněvskij, Jalasvaara, Solovjov, Korjagin, Mironov, Osipov, Glazačev – Daugaviňš, Volkov, Žerděv – Karsums, Gorovikov, Karpov – Kokarev, Sojin, Pestuško – Dugin, Brjukvin, Sopin
    HC Viťaz Moskevská oblast: Lisutin (Säteri) – Semjonov, Porseland, Vaščenko, Berdjukov, Seleznjov, Golovkov, Tatalin, Vyglazov – Kempe, Horák, Afinogenov – Soloduchin, Kokšarov, Koroljov – Cyganov, Kousal, Šitikov – Mamin, Ivanov, Kučerjavenko

Rozhodčí: Olenin, Ronn – Zacharenkov, Šichanov