Chomutov – Prostějov 9:1 (kon.) | Motor ČB – Litoměřice 3:2 (kon.) | Benátky n/J – Havlíčkův Brod 6:1 (kon.)
Kadaň – Kladno 3:2 (kon.) | Havířov – Jihlava 4:1 (kon.) | Ústí n/L – Třebíč 2:4 (kon.)
Šumperk – Most 2:4 (kon.)
Banes Motor České Budějovice
3:2 (0:2, 2:0, 1:0)
HC Stadion Litoměřice
Středa 04.02.2015, 17:30 • Budvar Arena • 1. liga (ČR)

59:11
    Jakub Šulc (LTM) dostává trest 5 minut + do konce utkání. Josef Straka (CEB) obdržel 2 minuty. Vhazuje se v obranném pásmu Motoru. Král opět zůstává na střídačce.

59:11
    Jakub Šulc (LTM) je po tvrdém zákroku na Heřmana vykázán ze hřiště. Následně se dostal do křížku se Strakou. Rozhodčí rozdává tresty.

58:40
    Král zůstává na střídačce, Litoměřice hrají v šesti!

58:40
    Po akci Litoměřic kryje puk Bláha a hosté si vzápětí berou oddechový čas.

55:22
    Sebastián Gorčík se hnal za kotoučem, který mířil pomalu na Bláhu. Ten musel proti puku vyjet a ukryl ho. Gorčík (LTM) si však neodpustil sekeru a poroučí se na trestnou lavici.

53:32
    Vítězslav Bílek byl v další stoprocentní příležitosti! Nakonec vypálil z hranice kruhů golfovým úderem a Bláha vyrážečkou odklidil kotouč mimo nebezpečí.

53:22
    Sudí nakonec podlehl a posílá Heřmana (CEB) na dvě minuty na trestnou lavici.

51:13
    Další obrovskou šanci si připsali domácí. Josef Straka dostal přesnou přihrávku na vrchol kruhů a Král musel vytasit bleskově svou lapačku!

48:42
    Ve velké příležitosti byl Vítězslav Bílek, kterého však Bláha skvělým zákrokem vychytal!

46:54
    Dalším vyloučeným bude kapitán domácího týmu Josef Straka (CEB). Menší trest dostává za vyhození puku mimo hřiště.

46:41
    Ladislav Marek (CEB) odchází na trestnou lavici na dvě minuty za vražení na hrazení.

46:13
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Motor skóruje v početní výhodě pět na tři! Po střele Nouzy od modré čáry se kotouč odrazil k JOSEFU STRAKOVI, jenž poslal puk z nulového úhlu do odkryté klece. Kapitán Českých Budějovic se dokázal na brankové čáře v levém rohu hřiště zorientovat opravdu bleskově a posílá svůj tým do vedení. Asistence: Roman Vráblík, Tomáš Nouza.

45:28
    Motor bude hrát 1:31 dvojnásobnou početní výhodu! Na trestnou lavici se poroučí za podražení Jakub Kolář (LTM).

44:59
    Domácí budou hrát přesilovou hru. Na trestnou lavici odchází za držení Martin Procházka (LTM).

37:32
    Ve vyložené příležitosti byl domácí Ladislav Marek! Ten dostal přesnou přihrávku a byl osamocený před Králem, který ho však ve stoprocentní šanci vychytal.

36:32
    Tomáš Doležal (LTM) dostává menší trest za nedovolení bránění.

33:30
    A sám postižený hráč proměňuje trestné střílení! JÁN MUCHA si nejprve rozpohyboval Krále a poté mu prostřelil kotouč mezi nohama do branky.

33:30
    Ján Mucha pronikal po levé straně před Krále a byl ve vyložené šanci podražen. Rozhodčí nařizuje další trestné střílení!

29:10
    Martin Heřman (CEB) dostává menší trest za nedovolené bránění. Litoměřice si zahrají v početní výhodě.

26:51
    Domácí vstřelili velmi kuriózní branku! Petr Punčochář neměl komu přihrát a tak vzal kotouč a velmi pomalým tempem se prodíral k brance hostů. Obránci Litoměřic nedokázali Punčocháře zneškodnit a ten se tak dostal až před branku, kde se do puku opřel číhající TOMÁŠ NOUZA a poslal kotouč za Krále. Asistence: Petr Punčochář, Josef Straka.

24:38
    Martin Procházka předvedl krásnou individuální akci. Vybruslil si od levého mantinelu do středu hřiště a orazítkoval horní tyč!

20:24
    Hned na začátku 2. třetiny odchází na trestnou lavici hráč Litoměřic. Vítězslav Bílek (LTM) je vyloučen za podražení.

13:57
    Litoměřice právě vstřelily branku!
    Hosté se ujímají vedení o dvě branky. DAVID DVOŘÁČEK provedl pěkný bekhendový blafák, kterým oklamal Ondřeje Bláhu.

13:57
    Po chybě Vráblíka se řítil David Dvořáček sám na branku a byl v poslední chvíli faulován Punčochářem. Rozhodčí nařizuje trestné střílení!

06:19
    Za domácí odchází na trestnou lavici Dušan Žovinec (CEB). Budějovický obránce krosčekoval hráče Litoměřic.

02:41
    Martin Ondráček (LTM) je prvním vyloučeným hráčem utkání. Dvě minuty si odsedí za hákování.

00:42
    Hosté jdou krátce po začátku utkání do vedení! VÍTĚZSLAV BÍLEK sebral puk ve vlastním pásmu a přečíslení dva na jednoho vyřešil nekompromisní střelou k bližší tyči. Bez asistence.

Matěj Mayer

Branky a nahrávky: 27. Nouza (Punčochář, Straka), 34. Mucha (TS), 47. Straka (Vráblík, Nouza) – 1. V. Bílek, 14. Dvořáček (TS)

Banes Motor České Budějovice: Bláha – Punčochář, Vráblík, Mucha, Žovinec, Bohunický, Chmelíř, Škopek – Nouza, Straka, Heřman – Marek, Rob, Švihálek – Kuchejda, Bárta, Vaniš – Pašek, Přibyl, Boháč
    HC Stadion Litoměřice: Král – Šulc, Šafář, D. Bílek, Míka, Kolář, Špelda – Rys, Kalla, V. Bílek – T. Doležal, Švagrovský, Novák – Procházka, Chlapík, Dvořáček – Ondráček, Z. Doležal, Gorčík

Rozhodčí: Hrubý – Jílek, Šperl