Přerov – Val. Meziříčí 5:1 (kon.) | Opava – Vsetín 1:4 (kon.) | Břeclav – Technika Brno 3:2 (po pr.)
Frýdek-M. – SK Karviná 4:3 (kon.) | SHK Hodonín – Poruba 2011 4:5 (1:2 po s.n.) | Klášterec nO – Pelhřimov 3:7 (kon.)
Žďár n/S – Tábor 3:6 (kon.) | Bílina – Řisuty 3:9 (kon.) | Vrchlabí – Klatovy 8:4 (kon.)
Nymburk – Kolín 5:6 (kon.) | Kobra – Mor. Budějovice 9:7 (kon.) | Trutnov – Sokolov 1:7 (kon.)
Jablonec n/N – Jindř. Hradec 8:3 (kon.)
HC Kobra Praha
9:7 (1:0, 4:3, 4:4)
Hockey Club Moravské Budějovice 2019
Středa 11.02.2015, 18:00 • ZS HC Kobra Praha • 2. liga skupina Západ

Přestřelka skončila. Po klidné první třetině nás čekaly dvě neuvěřitelné, na které obrany jednotlivých týmů jistě nebudou hrdé. Celkem jsme viděli dnes 16 branek.

První polovinu zápasu byla lepší domácí Kobra, která si vytvořila vysoký a pohodlný náskok. Pak se ukázalo, v čem je hokej krásný, když se Žihadlům podařilo téměř rozhodnutý zápas zdramatizovat. Pražané se tak až do posledních minut a do vyloučení Telesze museli o skóre obávat, nakonec ho ale udrželi a připisují si další cenné tři body v boji o první místo v tabulce. (20:14:58)

60:00

59:35
    Hraje se hlavně ve středním pásmu, Kobra si hlídá puk na holích.

59:08
    Žihadla už asi mají smůlu, podražením je posílá do oslabení Telesz.

58:31
    Nádherně Bílek nadvakrát zasáhl proti nájezdům Žihadel! První vychytal pravým betonem, druhý levým.

57:50
    Hra je plná střetů, za poslední minutu hosté vypálili asi třikrát na Bílka. Ten svůj tým momentálně drží, i když jednou měl štěstí, když puk prošel těsně vedle tyče odkryté klece.

56:40
    Žihadla s pukem na své polovině. Kobra brání střední pásmo.

55:37
    Čtyři a půl minuty do konce, na tabuli svítí neuvěřitelné skóre 9:7. Uvidíme, kolik branek ještě padne.

54:11
    Kobra právě vstřelila branku!
    Kobra znovu uskakuje o dvě branky. Borovanský nahrál k tyči volnému PAVLOVI MALÉMU.
    Asistence: Michal Borovanský, Michal Slanina.

53:26
    Moravské Budějovice právě vstřelily branku!
    Bílkova chyba nyní vedla ke gólu Budějovic. Vyjel si pro puk do rohu, kde ho obral Pěška a nahrál před prázdnou bránu volnému ROMANOVI MIKEŠOVI. Žihadla tak prohrávají pouze o gól.
    Asistence: Ondřej Pěška.

52:50
    Bílek v rohu krásně obehrál Horkého a vyhodil, při návratu do branky upadl.

52:18
    Přesilovka tentokrát pro Kobru, za podražení si odpyká trest Telesz.

51:52
    Budějovice také využívají přesilovku! Mikeš vyslal puk na Bílka. Ten jeho střelu srazil před sebe, kde ho vybojoval PATRIK PŘIDAL a Bílka propálil.
    Asistence: Roman Mikeš.

51:00
    Půlpán se Strnadem jeli v oslabení 2 na 1! Půlpán však ve velké šanci nedosáhl na Strnadův rychlý pas.

50:47
    Verbík jde na trestnou za vysokou hůl, další přesilovka pro Žihadla.

49:38
    Odpískáno kvůli vysazené brance hostů. Chvíli se navíc čekalo na Bílka, který má, zdá se, nějaké drobnější zranění. Hraje ale dál.

49:00
    Kobra měla nyní několik velkých šancí, Budějovice měly celkem štěstí.

47:53

47:00
    Tato přesilovka Žihadlům moc nejde, víc času tráví ve svém obranném pásmu než vepředu.

Šimon Sýkora

Branky a nahrávky: 3. Paris (Kocman), 21. Paris (Evan, Kocman), 25. Pohl (Kocman), 25. Slanina (Malý), 30. Strnad, 42. Čurda (Pohl, Slanina), 42. Strnad (Půlpán), 42. Čurda (Kocman), 55. Malý (Borovanský, Slanina) – 26. Paták (Barták), 27. Jakeš (Paták), 34. Horký (Jakeš), 42. Gottlieb (Vlašín), 45. Přidal (Mikeš, Pěška), 52. Přidal (Mikeš), 54. Mikeš (Pěška)

HC Kobra Praha: Bílek (Krch) – Evan, Pohl, Cafourek, Ton (A), Verbík – Čurda, Kocman (C), Paris, Slanina, Borovanský, Půlpán, Strnad, Kalla, Malý
    Trenér: Miloslav Šeba

Hockey Club Moravské Budějovice 2019: Máj (Šťastný) – Jakeš (C), Sobotka, Randa, Sechovec (A), Prkna, Pelikán, Forman – Barták, Paták, Horký, Přidal, Mikeš, Peška, Gottlieb, Telesz, Vlašín, Vantuch, Dostál
    Trenér: Oldřich Válek

Rozhodčí: Kareš – Potůček, Tasch