Vítkovice – Slavia 7:5 (kon.) | Plzeň – Třinec 4:6 (kon.) | Litvínov – Mountfield HK 5:2 (kon.)
Liberec – Olomouc 5:1 (kon.) | Pardubice – Zlín 2:3 (kon.) | K. Vary – Mladá Boleslav 0:3 (kon.)
Sparta – Kometa Brno 2:3 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
2:3 (0:2, 1:0, 1:1)
Berani Zlín
Středa 11.02.2015, 18:00 • Tipsport arena Pardubice. • Tipsport extraliga

Videosestřih ze zápasu si můžete už deset minut po jeho skončení prohlédnout na webu HOKEJ.CZ. (20:29:43)

To je ode mne pro dnešek vše, budu se těšit u dalších onlajnů, na počtenou.

Statistiky utkání:
    Střely: 36 – 29
    Střely mimo: 8 – 17
    Hity: 15 – 10
    Vhazování: 58% – 42%

Toto utkání je již minulostí, ve prospěch hostujícího celku ho rozhodl minutu před koncem utkání Petr Holík.

Nejlepší hráči utkání:
    Pardubice – Petr Sýkora
    Zlín – Jiří Marušák

60:00

59:46
    Sýkorova přihrávka před bránu na Radila neprošla.

59:32
    Puk skončil mimo hrací plochu, vhazovat se bude ve středním pásmu.

59:12
    Kristan opět odjíždí z brány, u puku jsou Pardubice.

59:01
    Další zakázané uvolnění Východočechů.

58:54
    Kristan odjíždí z brány a domácí hrají v šesti hráčích v poli!

58:49
    Po zakázaném uvolnění Pardubic se hra přesouvá před Kristana.

58:42
    Oddechový čas pro domácí.
    Petr HOLÍK - 2:3

58:42
    Zlín právě vstřelil branku!
    To je krutý trest pro Pardubice, přestože byly v posledních minutách lepší, tak inkasují z protiútoku, střelou nad ležícího brankáře se prosadil PETR HOLÍK. Asistence: Petr Čajánek.

58:27
    Do Vlachovi střely se vložil Havlík, který jí zblokoval.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:32
    Po nahození Píši raději Kašík přerušil hru, vhazovat se bude po jeho levici.

Adam Joska

Branky a nahrávky: 23. Gregorc (Sýkora), 44. Sýkora (Nahodil, Čutta) – 14. Köhler (Urbanec, Marušák), 19. Marušák (Kotvan, Leška), 59. Holík (Čajánek)

HC Dynamo Pardubice: Kristan (Halász) – Gregorc, Čáslava (C), Benák, Čutta, Píša, Havlík, Korím, Ščotka – Sýkora, Marcinko, Zohorna, Radil, Nahodil, Tybor – Starý, Kaut, Semorád – Voženílek, Špaček, Gašparovič.
    Berani Zlín: Kašík (Štůrala) – Marušák, Urbanec, Matějíček, Žižka, Kotvan, Řezníček, Stuchlík – Svoboda, Čajánek, Veselý – Holík, Vlach, Říčka – Okál, Leška, Kubiš – Ondráček, Šťastný, Köhler.

Rozhodčí: Fraňo, Úlehla – Kis, Lučan