Boston – Dallas 3:5 (kon.) | Buffalo – Ottawa 1:2 (kon.) | NY Islanders – Edmonton 3:2 (kon.)
Toronto – NY Rangers 4:5 (kon.) | Montreal – Philadelphia 2:1 (po pr.) | Florida – Anaheim 6:2 (kon.)
St. Louis – Arizona 2:1 (kon.) | Nashville – Tampa 3:2 (po pr.) | Winnipeg – Minnesota 2:1 (po pr.)
Nashville Predators
3:2 (0:0, 2:0, 0:2 - 1:0)
Tampa Bay Lightning
Středa 11.02.2015, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL

Ode mě to bude všechno. Všem děkuji za pozornost a přeji dobrou noc, resp. krásné ráno! (04:53:19)

Střely: 29:32 (8:10, 11:8, 8:10 – 2:4)

Nashville tak v souboji lídrů konferencí vyhrál. V první třetině jsme se branky nedočkali, góly začaly padat až od té druhé. Ve 29. minutě otevřel skóre Seth Jones, o čtyři minuty později na něj navázal Taylor Beck. Lightning dokázali ve třetí třetině během 6 minut a 30 sekund vyrovnat, postupně se trefili Brett Connolly a Nikita Kučerov. V prodloužení se ale v čase 64:27 prosadil domácí útočník James Neal a bylo hotovo.
    Preds tedy porazili Bolts 3:2 v prodloužení.

James NEAL - 3:2

64:27
    Nashville právě vstřelil branku!
    Predátoři dokázali dnešní utkání vyhrát v prodloužení! JAMES NEAL využil nedostatečného bránění Victora Hedmana, dostal se k puku a následně propálil Vasilevského! Asistence: Roman Josi a Matt Cullen.

64:16
    Domácí šli do přečíslení 2 na 1, Nealova střela ale nebyla úspěšná!

63:51
    Pokus Hedmana od modré čáry bez větších potíží chytá Pekka Rinne.

63:43
    Filppula před Rinnem nyní tečoval puk, brankář Predators ale úspěšně zasáhl. Bitetto poté raději vyhodil na icing.

63:35
    Callahan si počkal na střelu, branku ovšem netrefil.

63:00
    Forsberg teď svou rychlostí nadělal problémy hostujícím bekům, zakončit ale nedokázal.

62:15
    K individuální akci se nyní odhodlal sebevědomý Nikita Kučerov, který po projetí okolo obránce Bartleyho zakončil. Pekka Rinne stál ovšem na místě.

61:29
    Cullen čekal před brankou na přihrávku, Johnson jí ale zastavil.

61:07
    Fisherova přihrávka na spoluhráče byla nepřesná, nic z této akce tedy nevzešlo.

Michal Belšán

Branky a nahrávky: 29. Jones (Stålberg, Volčenkov), 33. Beck (Gaustad, Nystrom), 65. Neal (Josi, Cullen) – 42. Connolly (Filppula), 48. Kučerov (Palát, Johnson)

Nashville Predators: Rinne (Hutton) – Josi, Weber, Volčenkov, Jones, Bitetto, Bartley – Forsberg, Ribeiro, Smith – Stålberg, Fisher, Neal – Cullen, Järnkrok, Bourque – Nystrom, Gaustad, Beck
    Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (Bishop) – Hedman, Šustr, Strålman, Barberio, Witkowski, Garrison – Fillpula, Stamkos, Callahan – Palát, Johnson, Kučerov – Drouin, Killorn, Connolly – Morrow, Boyle, Brown

Rozhodčí: Skilliter, Dwyer – Lazarowich, Cvik

Diváci: 16362