Boston – Dallas 3:5 (kon.) | Buffalo – Ottawa 1:2 (kon.) | NY Islanders – Edmonton 3:2 (kon.)
Toronto – NY Rangers 4:5 (kon.) | Montreal – Philadelphia 2:1 (po pr.) | Florida – Anaheim 6:2 (kon.)
St. Louis – Arizona 2:1 (kon.) | Nashville – Tampa 3:2 (po pr.) | Winnipeg – Minnesota 2:1 (po pr.)
Florida Panthers
6:2 (2:0, 3:2, 1:0)
Anaheim Ducks
Středa 11.02.2015, 01:30 • BB&T Center, Sunrise • NHL

Ode mne je to pro dnešek již vše. Přeji vám dobrou noc a těším se opět někdy na počtenou. (04:12:02)

Československá stopa v utkání:
    Tomáš Fleischmann (FLA) 0+1, 3 střely, čas na ledě 17:07

1. Jonathan Huberdeau (FLA) 0+3
    2. Alexander Barkov (FLA) 1+0
    3. Dave Bolland (FLA) 1+1

Zápas je u konce. Domácí poráží Anaheim rozdílem třídy, avšak hra rozhodně tak jednoznačná nebyla. Rozhodujícím faktorem se dnes staly přesilovky, které Panteři využili hned tři. Většina statistik sice vyzněla ve prospěch Anaheimu, který byl ale dnes příliš mnoho vylučován, čehož dokázali domácí využít. V poslední třetině si již domácí hlídali příjemný náskok, který navíc ještě navýšil v 53. minutě Hayes.

60:00

59:18
    Další střela Palmieriho končí na tyči Luongovy brány.

58:54
    Palmieri nechal vyniknout Luongův beton.

58:36
    Gibson přidržel Hayesovo nahození.

58:21
    Střela Bollanda od modré ke Gibsonovi neprošla.

58:06
    Pokus Perryho sražen do ochranné sítě.

58:00
    Hra se odehrává převážně ve středním pásmu.

56:50
    Je vidět, že obě strany si jsou vědomy rozhodnutého stavu a dohrává se již jen z povinnosti.

55:52

55:40
    Domácí jsou nyní v přesilovce naprosto neškodní.

54:44
    Ani druhou dvojnásobnou přesilovku v zápase domácí nevyužili a Ducks hrají ve čtyrech.

53:52
    Hosté jdou do tří. Je to trest pro hráčskou lavici za příliš mnoho hráčů.
    Jimmy HAYES - 6:2

52:44
    Florida právě vstřelila branku!
    Florida přidává další branku. Střela Gudbransona se odrazila od zadního mantinelu ke Kampfnerovi, jehož dorážku ještě Gibson vyrazil, ale přímo k volnému JIMMYMU HEYESOVI, který pohodlně skóroval do odkryté brány. Asistence: Steve Kampfner, Erik Gudbranson.

Michal Borovan

Branky a nahrávky: 6. Kulikov (Campbell, Bolland), 13. Bjugstad (Hayes, Huberdeau), 26. Ekblad (Huberdeaud, Campbell), 33. Barkov (Boyes, Huberdeau), 34. Bolland (Fleischmann, Bergenheim), 53. Hayes (Kampfner, Gudbranson) – 28. Palmieri (Rakkel, Fowler), 35. Jackman (Stoner, Vatanen)

Florida Panthers: Luongo (Montoya) – Kampfner, Ekblad, Kullikov, Gudbranson, Campbell, Petrovic – Huberdeau, Barkov, Boyes – Hayes, Bjugstad, Jokinen "A" – Fleischmann, Bolland "A", Pirii – Bergenheim, MacKenzie, Thornton.
    Anaheim Ducks: Bryzgalov (26. Gibson) – Brewer, Stoner, Fowler, Lovejoy, Beauchemin "A", Vatanen – Maroon, Getzlaf "C", Perry "A" – Beleskey, Kesler, Palmieri – Smith-Pelly, Rakell, Bourque – Cogliano, Thompson, Jackman.

Rozhodčí: L’Ecuyer, Pollock – Racicot, MacPherson