Novokuzněck – Barys 3:2 (1:0 po s.n.) | Novosibirsk – Omsk 1:2 (1:2 po s.n.) | Magnitogorsk – Nižněkamsk 4:3 (kon.)
Chanty-Mansijsk – Čeljabinsk 1:2 (po pr.) | CSKA Moskva – HC Slovan 12:0 (kon.) | Čerepovec – Záhřeb 4:3 (1:0 po s.n.)
Jaroslavl – Chabarovsk 2:1 (po pr.) | N.Novgorod – Soči 2:1 (2:1 po s.n.) | Petrohrad – Riga 3:1 (kon.)
Viťaz – Dynamo Moskva 3:6 (kon.)
po s.n. (2:1)
Torpedo Nižnij Novgorod
2:1 (0:0, 0:1, 1:0 - 0:0)
HK Soči
Středa 11.02.2015, 17:00 • Konovalenko Sports Palace • KHL

Ode mne je to pro dnešek vše. Já vám přeji příjemný zbytek středečního večera a někdy příště opět na shledanou. (19:35:45)

Domácí dnes sice od 21.minuty prohrávali 0:1, poté ale ve třetí třetině, konkrétně v 50.minutě dokázal vyrovnat Krasnoslobodtsev a stejný hráč také dokázal rozhodnout samostatné nájezdy a domácí si odvážejí z tohoto zápasu 2 body, hosté potom 1 bod.

Střely na branku: 36 – 22
    Vyhrané buly: 40 – 29

Vadim KRASNOSLOBODTSEV - 2:1

V samostatných nájezdech zvítězil tým Torpedo Nižnij Novgorod.
    Autorem vítězné branky je VADIM KRASNOSLOBODTSEV.

3. série
    2:1
    Emmerton následně neprostřeluje Birjukova a domácí se mohou radovat z výhry po samostatných nájezdech.

3. série
    2:1
    Krasnoslobodtsev předvedl stejnou střelu jako Kosticyn a dává svému týmu vedení 2:1.

2. série
    1:1
    Kosticyn krásně zavěsil pod výko a vyrovnává.

2. série
    1:0
    Wolski se rozjel proti Gavrilovovi, puk mu však utekl od hokejky a branku nedává.

1. série
    1:0
    Petersson neprostřeluje Birjukova.

1. série
    1:0
    Jako první pojede Immonen. A Immonen prostřeluje Gavrilova.

Samostatné nájezdy začínají.

Prodloužení nám nenabídlo žádnou branku a tak se můžeme těšit na samostatné nájezdy.

Střely na branku: 3 – 1
    Vyhrané buly: 1 – 2

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:48
    Domácí už pouze drží kotouč na svých holích a čekají až doběhne čas pětiminutového prodloužení.

64:00
    Poslední minutka prodloužení. Nejspíše dnes uvidíme samostatné nájezdy.

63:18
    Domácí nyní chybovali v útočné třetině, hosté se ale z následného protiútoku dostali do ofsajdu a tak se bude vhazovat ve středním pásmu.

62:50
    Grigorjev nyní tvrdě dojel jednoho z hostujících hráčů, rozhodčí však nechává dále hru pokračovat.

Martin Penker

Branky a nahrávky: 50. Krasnoslobodtsev, rozh. náj. Krasnoslobodtsev – 21. Kosticyn (Krikunov)