Přerov – Vsetín 6:1 (kon.) | Val. Meziříčí – Technika Brno 6:4 (kon.) | Opava – SK Karviná 7:0 (kon.)
Břeclav – Nový Jičín 3:2 (kon.) | Frýdek-M. – Poruba 2011 3:7 (kon.) | Pelhřimov – Jindř. Hradec 3:2 (kon.)
Sokolov – Kobra 4:2 (kon.) | Děčín – Klášterec nO 6:5 (kon.) | Kolín – Jablonec n/N 2:1 (kon.)

56:38
    Potrestán Václav Jankovský (KOL) na 2 minuty za držení.

53:07
    Síly jsou na ledě vyrovnané 4 proti 4! Karel Nedbal se vrací do hry.

52:01
    Sudí posílá Kozly do 3! Sice hra plynule běžela, Kozlové útočili. Ale po chvilce sudí přerušili hru, díky ležícímu Vlku. Až poté Sudí zvedl svou paži a potrestal Davida Muláčka (KOL) na 2 minuty za vysokou hůl. Jablonečtí si tak zahrají přesilovku 4 proti 3! Využijí ji tentokrát?

51:07
    Síly se na ledě na chvíli vyrovnávají, potrestán Karel Nedbal (KOL) na 2 minuty za sekání.

49:05
    Nebezpečný zákrok do hlavy na Dominika Zumra, který zůstává ležet na ledě, potrestán Michal Nevyhoštěný (JBL), rozhodčí u usoudil trest ve hře! 5 minutový trest odsedí Martin Žďárský (JBL).

48:08
    Josef Malý svojí dělovkou rozvlnil síť nad Stejskalovou brankou.

47:11
    Velký zákrok Františka Moravce, ten vychytal prudkou střelu jednoho z Vlků.

45:19
    Útok Vlků přerušen posunutou brankou Moravce.

43:41
    Kozlové míří opět do 4! Vyloučen Petr Morkes (KOL) na 2 minuty za vysokou hůl. Povede se jim tentokrát využít jedinečnou šanci a vyrovnat skóre?

38:30
    Sudí posílá kolínské hráče opět do 4 a nabízí se tak další přesilová hra Vlků. Vyloučen Martin Barták (KOL) na 2 minuty za hákování.

35:57
    Nedbalova střela od modré mířila těsně vedle Stejskalovy branky.

32:19
    Vlci právě vstřelili branku!

Hosté snižují skóre, rychlou a přesnou kombinací jabloneckého útoku vstřelil kotouč za Moravcovy záda LUKÁŠ TONDR a skóre je nyní 2:1!

Asistence: Jan Šulc, Kamil Bříška

28:45
    V jednom z největších tlaků Jablonce bude Kolín oslaben. Vyloučen Martin Barták (KOL) na 2 minuty za nedovolené bránění. Dokáží už hosté využít přesilovku a upravit skóre na světelné tabuli?

28:00
    Rychlý útok Vlků předvedl opět několik střel na Moravce, ten kotouč vyrazil nad sebe na ochrannou síť, vhazování tentokrát proběhne před ním.

25:45
    Vlci se z každé pozice snaží dostat do domácí klece, ale Moravec aktivně brání všechny střely.

23:10
    Sudí má zdviženou paži a opět vylučuje! Na trestnou tentokrát posílá Karla Hlouška (JBL) na 2 minuty za podražení. Potvrdí si Kozlové vedení?

22:56
    Kozlové právě vstřelili branku!

V úvodu druhé třetiny domácí celek skóruje a dostává se do dvoubrankového vedení! Nejprve rychlým únikem všechny předčil Josef Malý, který projel všem okolním hráčům, ale jeho střelu Stejskal vyrazil před sebe, toho využil rychlý DAVID MULÁČEK, který ihned kotouč vstřelil do poloodkryté branky. Zvyšuje tak skóre na 2:0!

Asistence: Josef Malý

15:58
    Do ataku se v oslabení dostal Milan Valášek, který se za každou cenou tlačil s kotoučem do jablonecké branky, ale Stejskal tento útok vychytal.

15:42
    Hosté se dostali do tlaku, a v tom jim zabránil Tomáš Marvánek, který byl potrestán na 2 minuty za hákování. Srovnají Vlci?

10:52

Domácí celek se dostává do vedení! Nejprve se Kozlové radovali ze střely Václava Jankovského, ale rozhodčí rozpažil. Ke kotouči se dostal důrazný DOMINIK ZUMR, který kotouč rychle do branky dorazil a tím si připisuje vstřelenou branku! Stav utkání je tedy 1:0.

Asistence: Václav Jankovský

04:48
    Za hákování vyloučen Lukáš Tondr (JBL) na 2 minuty. Připadá tak první přesilová hra Kolína, ukáží v ní tak svou suverenitu?

04:37
    Kadlec vyzkoušel pozornost Jiřího Stejskala, ale jeho střelu chytl pod svými betony.

02:25
    Hosté se ve své přesilové hře drželi pásma u Moravce, ale ten všechny jejich střely vychytal, tu nejnebezpečnější raději zalehl a hru podržel. Vhazování tak proběhne po jeho levici odkud mířil kotouč.

01:00
    Sudí má zdviženou pravici a vylučuje! 2 minuty přiděluje domácímu Dominiku Zumrovi (KOL), který byl potrestán za podražení. První přesilovka tedy byla nabídnuta Vlkům, jak si s ní naloží?

Z důvodu marodky jabloneckého týmu zápas odložen na středu 18.2. od 18:07.

Tereza Nedbalová

Branky a nahrávky: 11. Zumr (Jankovský), 23. Muláček (Malý) – 33. Tondr L. (Šulc, Bříška)

SC Marimex Kolín: Moravec (Sejpal) – Pácal, Muláček, Kulhánek, Nedbal, Barták, Skokan, Procházka – Malý, Hlavatý, Valášek – Jankovský, Zumr, Morkes "C" – Černý, Kadlec "A", Kozák – Marvánek, Jelínek, Klíma
    HC Vlci Jablonec nad Nisou: Stejskal (Bouška) – Petrmichl "C", Pilař, Tondr, Pavlů, Hloušek, Pulec, Šulc, Bříška, Tondr, Nevyhoštěný, Brokeš, Mulač, Šír, Peřina, Homolka, Maďar, Žďárský

Rozhodčí: Pokorný – Polák, Rampír