NY Islanders – NY Rangers 1:2 (kon.) | Philadelphia – Dallas 1:2 (kon.) | Carolina – Columbus 3:4 (0:1 po s.n.)
Montreal – Tampa 0:1 (po pr.) | Ottawa – Boston 1:3 (kon.) | Minnesota – New Jersey 6:2 (kon.)
St. Louis – Winnipeg 5:4 (kon.) | Colorado – Los Angeles 2:5 (kon.)
Montreal Canadiens
0:1 (0:0, 0:0, 0:0 - 0:1)
Tampa Bay Lightning
Středa 11.03.2015, 00:30 • Bell Centre, Montreal • NHL

To je ode mě pro toto utkání vše. Přeji co nejlepší start do nového dne. Budu se na Vás těšit u dalších onlajn přenosů nejen z NHL. Na shledanou. (03:22:14)

3. Tyler Johnson (TBL) – 1+0, ice time 18:36

Prodloužení trvalo pouze minutu a tři vteřiny, protože o vítězi utkání rozhodl v tomto čase Tyler Johnson. Tampa Bay si tak připisuje cenné dva body, čímž se dotáhla na Montreal.

Tyler JOHNSON - 0:1

61:03
    Tampa právě vstřelila branku!
    První šance hostům nevyšla, ale druhá už ano. TYLER JOHNSON projel s pukem za brankou odkud přihrával před Price, kde si nejspíše puk do branky srazil jeden z obránců, kteří hlídali Kučerova. Asistence: Jason Garrison a Braydon Coburn.

60:26
    Hned v první minutě prodloužení byli blízko ukončení zápasu hosté. Alex Killorn vyrazil kotouč domácímu brankáři z lapačky, ten se následně odrazil od tyčky za záda Price, kde už jej brankář Montrealu ukryl pod svou lapačku.

60:01
    Následuje pětiminutové prodloužení.

60:01

Základní hrací doba o vítězi nerozhodla. Můžou za to především skvělí brankáři na obou stranách. Jak Price, tak Bishop patří dle statistik k absolutním špičkám NHL, což se potvrdilo i v tomto zápase.

Který z týmů vyhraje celé prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:40
    Tampa kontroluje puk v útočném pásmu a zdá se, že o vítězi základní hrací doba nerozhodne.

59:15
    Zakázané uvolnění hostů.

59:10
    Montreal se vyváží závěrečný tlak, ale strážce branky Tampy Bishop stále odolává.

59:01
    Hraje se poslední minuta třetí třetiny.

57:52
    Domácí se dostali do slibně vyhlížející akce, kterou však zazdil David Desharnais, takže z ní nakonec nic nebylo.