Kometa Brno – Jihlava 5:1 (kon.) | Hr. Králové – Kladno 8:1 (kon.) | HC Plzeň – Sparta 2:8 (kon.)
Chomutov – K. Vary 5:3 (kon.) | Slavia – Pardubice 0:4 (kon.) | Třinec – Žďár n/S 7:0 (kon.)
Piráti Chomutov
5:3 (3:0, 0:2, 2:1)
HC Energie Karlovy Vary
Středa 11.03.2015, 15:00 • SD ARÉNA • Play-off ELIOD extraligy ml. dorostu

Chomutov se v napínavém utkání ujímá vedení v sérii. Dnešní utkání bylo velice rychlé a oba celky hrály tvrdý, ale pohledný hokej. (17:16:58)

60:00

59:26
    Energie vyhazuje na zakázané uvolnění.

58:52
    Piráti právě vstřelili branku!
    V obranné třetině vybojoval puk Tomáš Koblížek, který našel MICHALA STÍNILA, jenž zajišťuje výhru Chomutova. Asistence: Tomáš Koblížek.

58:18
    Nyní už hostující brankář odjel na střídačku.

58:08
    Hostující trenér poslal Berana ještě do branky.

58:08
    Oddechový čas pro hosty.

58:08
    Z pravé strany vystřelil Prošek, ale jeho pokus se odráží do ochranné sítě.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:49
    Tvrdou ránu od modré čáry vyslal Buchtela, jehož pokus vyrazil brankář nad sebe.

56:30
    Od modré čáry vystřelil Buchtela, jehož tečovaný pokus končí ve výstroji Berana.

55:37
    Na druhé straně se do samostatného úniku dostal Prošek, jehož pokus zastavil za pomoci spoluhráče Pavlát.

55:22
    Jan Svoboda našel Koblížka před brankou, jemuž kotouč sjel z hole a skončil na betonu brankáře.

54:35
    Opět budeme sledovat hru 4 na 4. Na trestnou lavici usedá Klejna, jenž se dopustil vražení na hrazení.

54:05
    Jakub Lauko si v souboji jeden na jednoho počínal drze, ale puk mu následně utekl až k brankáři.

53:53
    Za vražení na hrazení dostává dvě minuty Matyáš Svoboda.

53:37
    Z ostrého úhlu vystřelil Matyáš Svoboda, jehož pokus se mezi tři tyče nevešel.

52:35
    Maritn Slabý neudržel nervy na uzdě a dostává 10 + 10 minut za nesportovní chování.

Michal Luxa

Branky a nahrávky: 2. M. Svoboda (J. Svoboda, Chlán), 8. Stínil (Lauko, Jírovec), 15. Mežnar (Záruba), 42. J Svoboda (TS), 59. Stínil (Koblížek) – 27. Prošek (Slabý), 37. Slabý (Bečka, Přibyl), 43. Slabý (Bernáth, Prošek)

Piráti Chomutov: Pavlát – Buchtela, Jírovec, Bukač, Seeman, Studený, D. Zeman, Jarý, Záruba – Mežnar, M. Svoboda, Baier, J. Svoboda, Lauko, Chlán, Jaroš, J. Veselý, Hnídek, Stínil, Breczko, T. Koblížek.
    HC Energie Karlovy Vary: Beran – Holub, Bernáth, Štaif, Přibyl, Klejna, Koco, Poizl, Ptáček, Kala – Nídl, Hoang, Habr, Šedivý, Slabý, Prošek, Šik, Bečka, Halberštát, Petrov.

Rozhodčí: Tichý – Kopáč, Tichý