NY Islanders – NY Rangers 1:2 (kon.) | Philadelphia – Dallas 1:2 (kon.) | Carolina – Columbus 3:4 (0:1 po s.n.)
Montreal – Tampa 0:1 (po pr.) | Ottawa – Boston 1:3 (kon.) | Minnesota – New Jersey 6:2 (kon.)
St. Louis – Winnipeg 5:4 (kon.) | Colorado – Los Angeles 2:5 (kon.)
HC Sparta Praha
3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
Mountfield HK
Středa 11.03.2015, 18:30 • Tipsport arena, Praha • Generali play off Tipsport extraligy

59:07
    Ještě jedno vyloučení. Vantuch dostává dvě minuty za vysokou hůl a definitivně tak pohřbil naděje svého týmu na úspěch v dnešním duelu.

57:23
    Vyloučen je teď Piskáček za podražení a po krátké hře 4 na 4 následuje přesilovka Hradce.

55:33
    V další rozmíšce před Kacetlem viděl sudí další faul hostů a jejich střídačka se pomalu přesouvá na trestnou lavici. Dvě minuty pro Vydareného za hrubost. Sparta hraje 5 na 3.

54:14
    Buchtele si teď chtěl vyřídit účty s Červeným, který předtím odekával Novotného. To ale rozhodčí nepřipustili a oba vylučují na dvě minuty. Buchteleho za hrubost, Červeného za sekání.

53:42
    Bude se opět vylučovat na straně hostů. Ve středním pásmu předvedl zbytečné podražení Skokan a odchází na trestnou lavici.

49:46
    Kudrna dostává dvě minuty za nedovolené bránění, je tu přesilová hra Sparty.

46:19
    Počet hráčů na ledě se vyrovnal. Hradecký Tvrdík dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

45:13
    Sparta jde do čtyř. Pilař dostává dvě minuty za podražení.

39:21
    Teď se navíc vylučuje. Barinka dostává dvě minuty za hákování.

34:35
    Rolinkova teč střely od modré čáry jen těsně minula branku hostů!

34:13
    Bude se vylučovat na druhé straně. Kudrna dostává po konfliktu před vlastní brankou dvě minuty za napadení.

31:55
    A bude ve větších. Přibyl podle sudích během útočné akce Sparty fauloval a dostává dvě minuty za vysokou hůl.

29:05
    Sparta v přesilovce nic nevyprodukovala a sama teď bude jedné čelit. Na brankovišti hasil situaci jasným faulem Sabolič. Dvě minuty za sekání.

26:13
    Dietz se za vlastní brankou dopustil podražení a odchází na dvě minuty. Přesilová hra Sparty.

19:31
    Ještě před přestávkou se bude muset Sparta bránit. Dvě minuty za podražení ve středním pásmu dostává domácí Hlinka.

13:41
    Mertl dostává dvě minuty za nedovolené bránění. Faktem ovšem je, že sparťan Pech asi k zemi jít nemusel.

08:32
    Hlavní rozhodčí viděl podražení Formana a Sparta se bude bránit přesilovce soupeře.

Robin Mana

Branky a nahrávky: 11. Sabolič, 36. Polášek (Hlinka, Réway), 48. Cingel (Hlinka)

HC Sparta Praha: Novotný (Janus) – Ďaloga, Mikuš, Pilař (A), Polášek, Piskáček, Barinka, Eminger – Kumstát, Pech, Rolinek (C) – Réway, Hlinka (A), Buchtele – Sabolič, Cingel, Vondrka – Forman, Přibyl, Dvořáček – Černoch. Trenér: Josef Jandač.
    Mountfield HK: Kacetl (Kantor) – Dietz, Vydarený (A), Čáp, Jank, Pláněk, Vašíček, Kopta, Piegl – Kudrna, Mertl, Šimánek (C) – Dej, Knotek, Pospíšil – Skokan, Kukumberg (A), Červený – Vantuch, Tvrdík, Beránek. Trenér: Peter Draisaitl.

Rozhodčí: Hodek, Hradil – Svoboda, Lhotský