Toronto – San Jose 1:4 (kon.) | Montreal – Carolina 4:0 (kon.) | Ottawa – Boston 6:4 (kon.)
Florida – Detroit 3:1 (kon.) | Minnesota – Washington 2:3 (kon.) | Winnipeg – St. Louis 2:1 (2:1 po s.n.)
Dallas – Pittsburgh 2:1 (kon.) | Calgary – Philadelphia 4:1 (kon.) | Vancouver – Columbus 2:6 (kon.)
Arizona – Colorado 2:5 (kon.)
Vancouver Canucks
2:6 (0:0, 2:3, 0:3)
Columbus Blue Jackets
Pátek 20.03.2015, 03:00 • Rogers Arena, Vancouver • NHL

37:23
    Teď mají naopak šanci si zkusit přesilovou hru hostující Columbus Blue Jackets. Yannick Weber (VAN) už sedí na trestné lavici, protože hákoval soupeře, což je proti pravidlům ledního hokeje.

34:39
    Scott Hartnell (CBJ) bude muset na trestnou lavici. Podle soudu hlavního rozhodčího se dodržel držení jednoho z bratrů Sedinů, takže jej čekají dvě minuty odpočinku za katrem.

25:06
    Zajímavý rozjezd druhé třetiny. Nejdříve dvě branky Vancouveru, teď také čistokrevná šarvátka. Hartnell (CBJ) si to rozdal v pěstním souboji s Dorsettem (VAN). Oba pochopitelně dostávají tresty za šarvátku.

02:00
    Uvidíme první přesilovku zápasu, na dvě minuty totiž odchází do boxu trestoměřičů hostující hokejista. Corey Tropp (CBJ) dostává od hlavního rozhodčího dvě minuty za držení.

Martin Schwarz

Branky a nahrávky: 23. Horvat, 24. D. Sedin (H. Sedin, Burrows) – 28. Bourque (Johansen), 31. Daňo (Anisimov, Foligno), 39. Atkinson (Letestu, Johnson), 46. Daňo (Wennberg), 49. Hartnell (Daňo, Savard), 56. Wennberg

Vancouver Canucks: Lack (50. Markström) – Tanev, Edler, Weber, Hamhuis, Bieksa, Sbisa – Burrows, H. Sedin, D. Sedin – Vrbata, Bonino, Matthias – Dorsett, Vey, Higgins – Hansen, Horvat, Kenins
    Columbus Blue Jackets: Bobrovskij – Savard, Johnson, Murray, Tjutin, Prout, Connauton – Atkinson, Johansen, Bourque – Foligno, Anisimov, Tropp – Daňo, Wennberg, Hartnell – Boll, Letestu, Craig

Rozhodčí: Peel, Rehman – Cameron, Kovachik

Diváci: 18 668