NY Islanders – Minnesota 1:2 (0:1 po s.n.) | NY Rangers – Los Angeles 2:4 (kon.) | Pittsburgh – St. Louis 2:3 (po pr.)
Columbus – Anaheim 5:3 (kon.) | Detroit – Arizona 4:5 (po pr.) | Tampa – Florida 4:3 (kon.)
Nashville – Montreal 3:2 (po pr.) | Vancouver – Winnipeg 5:2 (kon.)
Nashville Predators
3:2 (1:0, 0:2, 1:0 - 1:0)
Montreal Canadiens
Středa 25.03.2015, 01:10 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (03:50:17)

Montreal Canadiens: 29

Je za námi parádní zápas, skutečně kvalitní zápas dvou špičkových týmů letošní sezóny, který nakonec skončil bodovým ziskem pro oba. Montreal se po slabší první třetině zvedl v té druhé, kde dvěma góly otočil skóre, ale třetí třetina zase patřila domácím. Ti se dokázali gólově prosadit jen jednou, ale i to stačilo na vyrovnání a alespoň na vynucení si prodloužení. V tom rozhodlo vyloučení hostujícího Subbana, který fauloval Forsberga, jenž poté tento faul potrestal i rozhodujícím gólem.

Filip FORSBERG - 3:2p

61:54
    Nashville právě vstřelil branku!
    Ano, faul Subbana byl zlomový, protože právě faulovaný FILIP FORSBERG nyní symbolicky ztrestal soupeře rozhodujícím gólem v přesilové hře, kdy po přesně načasované přihrávce Ribeira zakončuje z levé strany do odkryté brány, Price se nemohl tak bleskově přemístit a zabránit střele. Asistence: Mike Ribeiro a Roman Josi.

61:35
    Nasvhille v útočném pásmu.

61:15
    Hosté se brání s trojicí Plekanec, Jemelin a Eller, domácí útočí se čtveřicí Weber, Forsberg, Josi a Ribeiro.

61:09
    Nashvillu se tak nabízí výhodná přesilová hra čtyři na tři, že by rozhodující okamžik dnešního zápasu?

61:09
    Ale pozor, Subban fauluje Forsberga a za podražení jde na dvě minuty na trestnou lavici!

60:56
    Montreal začal prodloužení tak, jak zakončil třetí třetinu, to znamená náporem.

60:01

Po šedesáti minutách je stav nerozhodný, to znamená, že nás čeká pětiminutové prodloužení!

Který z týmů vyhraje celé prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 10. Ekholm, 48. Ellis (Ribeiro, Wilson), 62. Forsberg (Ribeiro, Josi) – 23. Gallagher, 33. Desharnais (Parenteau, Pacioretty)

Nashville Predators: Rinne (Hutton) – Josi, Weber, Jones, Franson, Ekholm, Ellis – Wilson, Ribeiro, Bourque – Arvidsson, Fisher, C. Smith – F. Forsberg, Jarnkrok, Fiala – Beck, Gaustad, Santorelli
    Montreal Canadiens: Price (Tokarski) – Markov, Subban, Beaulieu, Petry, Jemelin, Pateryn – Pacioretty, Desharnais, Parentaeau – Galchenyuk, Plekanec, Gallagher – De La Rose, Eller, Smith-Pelly – Prust, Mitchell, Weise

Rozhodčí: Watson, Kowal – Murphy, McElman

Diváci: 17 113