Buffalo – Carolina 4:3 (kon.) | NY Rangers – Columbus 4:3 (po pr.) | Minnesota – Winnipeg 0:2 (kon.)
Vancouver – Los Angeles 2:1 (1:0 po s.n.) | San Jose – Dallas 1:5 (kon.)

2. Jonathan Quick (LAK) (38 zásahů)
    3. Henrik Sedin (VAN) (0 + 1) (06:57:50)

Československá stopa v utkání

Radim Vrbata (VAN) (0 + 0, čas na ledě 17:43, 4 střely)
    Marián Gáborík (LAK) (0 + 0, čas na ledě 17:49, 0 střel)

Viděli jsme utkání plné šancí, ale možná trochu překvapivě ne tolik bohaté na branky. V základní hrací době padly jen dva góly, po jednom na každé straně. Když ve třetí třetině domácí Daniel Sedin vyrovnal stav zápasu, muselo se jít nejen do prodloužení, ale také samostatných nájezdů. Tam se zaskvěl domácí ochránce svatyně Eddie Lack, jenž nepustil ani jedno trestné střílení. Vancouver Canucks berou dva body. Ode mě je to pro dnešek vše, přeji hezké úterý.

Chriss HIGGINS - 2:1sn

V samostatných nájezdech zvítězil tým Vancouver Canucks.
    Autorem vítězné branky je CHRIS HIGGINS.

Samostatné nájezdy začínají.

Nejen základní hrací doba, ale ani prodloužení vítěze neurčilo. A tak následuje dovednostní disciplína, tedy samostatné nájezdy. Za chvíli začínáme.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:17
    Běží poslední minuta prodloužení. Zatím to vypadá, že dnes uvidíme také samostatné nájezdy.

63:20
    Daniel Sedin nabízel puk před branku svému bratrovi, ale ten měl v rozhodující chvíli zablokovanou hokejku. Jonathan Quick tak vůbec zasahovat nemusel.

62:33
    Anže Kopitar si hledal místo po pravé straně, aby mohl projít do pásma. Ale také defenzíva Vancouveru zavčas na svém místě, moc šancí v prodloužení nesledujeme.

Martin Schwarz

Branky a nahrávky: 51. D. Sedin (H. Sedin, Edler), rozh. náj. Higgins – 2. King (Toffoli, Carter)