Buffalo – Carolina 4:3 (kon.) | NY Rangers – Columbus 4:3 (po pr.) | Minnesota – Winnipeg 0:2 (kon.)
Vancouver – Los Angeles 2:1 (1:0 po s.n.) | San Jose – Dallas 1:5 (kon.)
po s.n. (1:0)
Vancouver Canucks
2:1 (0:1, 0:0, 1:0 - 0:0)
Los Angeles Kings
Úterý 07.04.2015, 04:00 • Rogers Arena, Vancouver • NHL

29:57
    Vancouver Canucks ale budou mít k dispozici přesilovou hru. Drew Doughty (LAK) bude muset jít odsedět dvě minuty za sekání soupeře.

24:33
    Vylučovat se bude z domácích řad, Canucks totiž hráli v šesti a hlavní rozhodčí už střídačce Vancouveru uděluje trest za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpykává Radim Vrbata (VAN).

14:37
    Početní výhodu si dnes poprvé vyzkoušejí také domácí. Dvě minuty totiž inkasuje od arbitra duelu hostující Jarret Stoll, jenž se provinil nedovoleným bráněním.

05:51
    Bude se poprvé v zápase vylučovat, přesilovku si zahrají Los Angeles Kings. Yannick Weber (VAN) inkasuje od hlavního rozhodčího dvě minuty, protože fauloval držením. Canucks se musejí bránit.

Martin Schwarz

Branky a nahrávky: 51. D. Sedin (H. Sedin, Edler), rozh. náj. Higgins – 2. King (Toffoli, Carter)