Lotyšsko – Německo 5:3 (kon.) | USA – Česko 7:2 (kon.) | Kanada – Švédsko 5:3 (kon.)
Finsko – Slovensko 3:0 (kon.) | Rusko – Švýcarsko 0:5 (kon.)
Ottawa Senators
1:0 (0:0, 0:0, 1:0) Stav série: 1:3
Montreal Canadiens
Čtvrtek 23.04.2015, 01:00 • Canadian Tire Centre, Ottawa • Play-off NHL

58:24
    Jean-Gabriel Pageau ujížděl na Price, ale kanadský brankář si poradil a udržel Montreal v naději!
    Mike HOFFMAN - 1:0

49:05
    Ottawa právě vstřelila branku!
    MIKE HOFFMAN otevírá skóre utkání a posílá Sens do vedení, čímž dává domácím naději na prodloužení sériie. Hoffman se dostal k puku na kraji kruhu pro vhazování odkud vystřelil, jeho parádně umístěná střela skončila až za zády brankáře Montrealu. Asistence: Cody Ceci

35:30
    Po chybě domácího celku se do samostatného úniku dostal Prust, který udělal Andersonovi kličku na bekhend, ale při následné střele trefuje pouze tyč!

35:00
    Na trestnou lavici usedne Jemelin (MTL), který si počínal nedovoleným způsobem při bránění předchozí akce Ottawy.

28:34
    Hoffman (OTT) se provinil během vhazování, když vypíhl puk rozhodčímu ještě před tím než vhodil buly.

23:56
    Tlak domácím vyústil ve vyloučení Desharnaise (MTL), který odjíždí na trestnou lavici, kde si odpyká dvouminutový trest.

18:21
    Na trestnou lavici opět usedne Borowiecki (OTT), který oslabí svůj tým podruhé v této třetině. Montreal si tak v závěru první třetiny zahraje přesilovou hru.

06:05
    Jako první usedne na trestnou lavici Borowiecki (OTT), který si odpyká dvouminutový trest za podražení. Montreal si tak může vyzkoušet svou přesilovou hru.

Stav série je 3:0 pro Montreal, takže pokud dnes vyhraje zajistí si jako první tým postup do další části play-off.