Chievo – Hellas Verona 2:2 (kon.) | Palermo – Atalanta BC 2:3 (kon.) | Udinese – Sampdoria 1:4 (kon.)
Cesena – Sassuolo 2:3 (kon.) | Empoli – Fiorentina 2:3 (kon.) | Parma – Neapol 2:2 (kon.)
Lazio – Inter 1:2 (kon.)
Chievo Verona
2:2 (2:2)
Hellas Verona
Neděle 10.05.2015, 12:30 • Marco Antonio Bentegodi, Verona • Italská Serie A

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.

Hezké nedělní odpoledne přeji všem fanynkám a fanouškům italského fotbalu. Serie A má na programu 35. kolo, v jehož rámci změří síly Chievo Verona a Hellas Verona FC Utkání začíná v 15 hodin a jeho průběhem vás prostřednictvím textové online reportáže provede Lukáš Jasoněk.

Který z týmů obdrží první žlutou kartu v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

Chievo Verona: Bizzarri – Schelotto, Dainelli, Cesar, Biraghi – Birsa, Izco, Radovanović, Hetemaj – Paloschi, Pellissier.

Hellas Verona FC: Rafael – Pisano, Moras, Rodríguez, Agostini – Obbadi, Tachtsidis, Hallfreðsson – Gomez, Toni, Janković..

1

1
    Domácí nastoupili v modrobílých dresech, hosté ve žlutomodrém.

1
    Luca Toni se vrhl do útoku a pro svůj celek vybojoval rohový kop.

2
    Centr do šestnáctky poslal Hallfredsson, defenziva Verony jej ale odvrátila.

3
    Žlutou kartu dostává Përparim Hetemaj (Chievo Verona).
    Žlutou kartu dostává Bosko Janković (Hellas Verona FC).

5
    Žlutou kartu za nedovolený zákrok ve středu hracího pole dostává Mounir Obbadi (Hellas Verona FC).

6
    Chievo drží míš na svých kopačkách a kombinuje na vlastní polovině hřiště.

9
    Chievo právě vstřelilo branku!
    Domácí celek otevírá skóre zápasu a ujímá se vedení! Po centru z pravé strany došlo v pokutovém území k přihrávce hlavou, kterou do sítě z bezprostřední blízkosti rovněž hlavičkou umístil ALBERTO PALOSCHI.
    Alberto PALOSCHI - 1:0

Eros Pisano vyslal do pokutového území ostrý centr, který se ale minul účinkem.

12
    Ofenzivního faulu se dopustil Janković, s míčem tak budou moci kombinovat domácí fotbalisté.

13
    Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází zraněný Përparim Hetemaj, přichází Isaac Cofie.

15
    Hellas Verona zaútočila po pravé straně, odkud do šestnáctky přilétl centr z pravé strany, Toniho však od míče odstavila defenziva Chieva.

16
    Za námi je čtvrthodina ukání a ve vedení je Chievo Verona, která disponuje jednogólovým náskokem.

17
    Do hlavičkového zakončení se protlačil Toni, jeho pokus ale postrádal potřebnou razanci.

18
    Sergio Pellissier byl přistižen v ofsajdu, praporek pomezního arbitra tak vylétl okamžitě vzhůru.

18
    Žlutou kartu dostává Ezequiel Schelotto (Chievo Verona).

20
    Hellas Verona právě vstřelila branku!
    Je vyrovnáno! Po nařízeném přímém volném kopu usměrnil míč do sítě TALEB GOMEZ.
    Taleb GOMEZ - 1:1

21
    Žlutou kartu dostává Luca Toni (Hellas Verona FC).

23
    Domácí celek vybojoval rohový kop, centr z něj byl ale příliš přetažený.

24
    Míč na svých kopačkách drží fotbalisté Chieva, kombinují však pouze na své polovině.

26
    Hosté otáčejí nepříznivý vývoj a poprvé v utkání se ujímají vedení! Po centru ze standardní situace se míč dostal k LUCA TONIMU, který poslal míč na opačnou stranu, než mířil brankář Bizzarri.
    Luca TONI - 1:2

28
    Žlutou kartu za nedovolený zákrok dostává Taleb Gomez (Hellas Verona FC).

29
    Schelottův vzdušný centr z pravé strany sebral do náruče Rafael, který míč následně rozdal svým spoluhráčům v poli.

30
    Po souboji o míč a následném kontaktu s protihráčem se na hrací ploše ocitl v nezáviděníhodné pozici Luca Toni, který si žádá ošetření.

31
    Útočník hostujícího celku je v pořádku a bude dále pokračovat ve hře, jeho zranění tedy nemělo vážnější charakter.

32
    Domácí získali výhodu rohového kopu, Valter Birsa ale v pokutovém území nedokázal nalézt žádného ze svých spoluhráčů.

33
    Janković to v souboji o míč přehnal s důrazem a bylmu odpískán nedovolený zákrok.

34
    Gomezova rána ze střední vzdálenosti jen těsně minula břevno Bizzarrovy svatyně.

36
    Dario Dainelli se dopustil faulu a hosté budou zahrávat přímý volný kop ze zajímavé pozice.

38
    V pokutovém území se k míči dostal Juan Gomez, jeho ránu na poslední chvíli zblokoval obětavým zákrokem jeden z obránců.

39
    Emil Hallfredsson v pokutovém území fauloval, byla nařízena penalta pro Chievo!

40
    K exekuci pokutovéhokopu se postavil SERGIO PELLISSIER a nemýlil se.
    Sergio PELLISSIER - 2:2

41
    Janković svou přihrávkou oslovil Toniho, jehož následná rána jen těsně minula pravou tyč!

43
    Z hranice šestnáctky vypálil Valter Birsa, jeho rána ale skončila vysoko nad břevnem.

44
    Hosté kombinují na polovině hrací plochy a snaží se proniknout vpřed.

45
    Hlavní arbitr v úvodním poločase nastavil dvě minuty.

45+1
    Útočnou akci hostujícího celku zastavil zdvižený praporek asistenta rozhodčího, ofsajd.

45+2
    Na hrací ploše se po souboji s protihráčem ocitl Valter Birsa a hra je proto přerušena.

45+3

Který z týmů vyhraje druhý poločas?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

Je za námi úvodní poločas, který byl na branky velmi bohatý. Do vedení se v 9. minutě dostal domácí celek, Hellas však o zhruba deset minut později odpověděl vyrovnávací brankou a po dalších šesti minutách se poprvé v zápase ujal vedení. Krátce před přestávkou však došlo opět k vyrovnání,oba týmy tak do kabin odcházejí za nerozhodného stavu.

46

47
    Chievo rozvážně kombinuje na vlastní polovině hrací plochy.

48
    Mariano Izco se snažil proniknout kupředu, ale od míče jej v souladu s pravidly odstavila defenziva.

50
    Valter Birsa zahrával rohový kop, ale obránci hrozící nebezpečí odvrátili.

51
    Centr Biraghiho byl příliš přetažený a skončil mimo hrací plochu.

53
    Ofenzinvní akci hráčů domácího týmu zastavil zdviženým praporkem asistent rozhodčího, který odmával ofsajd.

55
    Ezequiel Schelotto se odhodlal ke střele ze střední vzdálenosti a svůj projektil poslal jen těsně vedle tyče!

56
    Obbadi se dopustil nedovoleného zákroku, po kterém bude následovat přímý volný kop.

57
    Střeleckým pokusem se prezentoval také Birsa, jehoř ránu zblokoval obětavým zákrokem obránce.

58
    K nařízenému přímému kopu se postavil Cristiano Biraghi a jeho pokus skončil těsně nad břevnem.

59
    Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Valter Birsa, přichází Rubén Botta.

61
    Po hodině hry je stav stále vyrovnaný, hra se přeléváze strany na stranu.

62
    Centr Rubena Botty po rohovém kopu našel volného spoluhráče, kterému se však míč trefit nepodařilo.

63
    S míčem kombinují fotbalisté Hellasu, kteří se snaží vytvořit útočný výpad.

64
    Pisano se prezentoval centre do šestnáctky, míč ale obrana odvrátila do bezpečí.

66
    Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Emil Hallfreðsson, přichází Gustavo Campanharo.

67
    Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Taleb Gomez, přichází Mattia Valoti.

69
    Rohový kop, který zahrával Botta, zblokovala dobře pracující defenziva.

70
    Po zblokované střele z hranice vápna budou hosté zahrávat rohový kop.

72
    V ofsajdovém postavení byl přistižen Pellissier, následovat bude nepřímý volný kop.

73
    Pomalu, ale jistě se blíží závěr zápasu, podaří se některému z mužstev strhnout vedení na svou stranu?

75
    Schelotto vyslal přízemní centr do vápna, ten ale pokutovým územím pouze proletěl.

76
    Žlutou kartu za faul dostává Panagiotis Tachtsidis (Hellas Verona FC).

78
    Hraje se ve středu hracího pole, kde probíhají urputné souboje o míč.

80
    Míč stále častěji mění svého majitele, hraje se ve strhujícím tempu.

82
    Hlavní arbitr postřehl faul Obbadiho, který si v soubojio míč počínal za hranicí pravidel.

83
    Hra je přerušena, jelikož po střetu s protihráčem zůstal ležet na hrací ploše Cristiano Biraghi.

84
    Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Cristiano Biraghi, přichází Gennaro Sardo.

85
    Žlutou kartu za nedovolený zákrok zezadu u postranní čáry dostává Boštjan Cesar (Chievo Verona).

86
    Bottův centr v pokutovém území žádný z jeho spoluhráčů zpracovat nedokázal.

88
    Cesar se provinil útočným faulem, s míčem tak budou hrát soupeři.

89
    Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Gustavo Campanharo, přichází Nico López.

90
    Hlavní arbitr nastacil ve druhém poločase tři minuty nad rámec základní hrací doby.

90+1
    Botta se odhodlal ke střele z vápna, která byla zblokována na rohový kop.

90+2
    Následovala přihrávka nakrátko, po které se ale nic zásadního nestalo.

90+3

Vzhledem k tomu, že oba poločasy skončily remízovým výsledkem, je nerozhodé také konečné skóre. Oba celky si tak do tabulky připíší bod. (14:24:02)