Sparta – Jihlava 4:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Plzeň 6:1 (kon.) | Třinec – Ostrava 2:2 (kon.)
Znojmo – Brno 1:2 (kon.) | Táborsko – Teplice 3:3 (kon.)
FK Třinec
2:2 (0:0)
FC Baník Ostrava
Čtvrtek 28.05.2015, 17:00 • Stadion Rudolfa Labaje, Třinec (kapacita: 2000 míst) • Juniorská liga

90+1
    Třinečtí stihnou ještě jednou vystřídat, Nikolu Turoně nahrazuje na trávníku Marcin Žyla. V útoku je Baník Ostrava.

71
    Také ostravský kouč Korytář sáhl ke čtvrté rošádě. Stáhl ze hřiště Ondřeje Pyclíka a nahradil ho Adamem Hrdličkou.

69
    Čtvrté střídání si vybírají dvacet minut před koncem domácí. Ze hry odchází Tomáš Pustka, jehož místo zaujme Jakub Puczok.

57
    Ostravané střídají potřetí. Dominik Fojtík odchází ze hřiště a nahrazuje ho Marek Strakoš.

53
    Ostrava podruhé střídá. Hřiště opouští Marek Šichor a nastupuje Adam Karčmář.

46
    Domácí mužstvo na úvod druhého poločasu dvakrát vystřídalo. Ze hry byli staženi Marek Čelůstka a kapitán Dawid Martynek. Novými hráči jsou Pavol Zimka a Marek Gajdošík. Kapitánskou pásku navlékl Peter Kučera. Jednou vystřídali také hosté, Dominik Tomšů nahradil na trávníku Marka Szotkowského.

39
    Marek Minařík má zřejmě nějaký zdravotní problém, jelikož jde ještě před přestávkou ze hřiště. Na jeho místo staví trenér Papuga Slováka Petera Kučeru.

Ondřej Zoubek

Branky: 50. Gajdošík, 54. Gomola – 64. Byrtus (pen.), 83. Tomšů

FK Třinec: Rohel – Kalfas, Minařík (39. Kučera), Kubáň, Ferenc – Čelůstka (46. Zimka) – Turoň (90+1. Žyla), Pustka (69. Puczok), Martynek (C) (46. Gajdošík), Králíček – Gomola. Trenér: Kamil Papuga.
    Náhradníci: Bruk – Bujok, Puczok, Kučera, Zimka, Gajdošík, Žyla.

FC Baník Ostrava: Matějka – Fojtík (57. Strakoš), Zawada (C), Celba, Byrtus – P. Kundrátek, Ožvolda, Šichor (53. Karčmář), Matěj – Pyclík (71. Hrdlička), Szotkowski (46. Tomšů). Trenér: Radomír Korytář.
    Náhradníci: Jaška – Honiš, Hrdlička, Karčmář, Tomšů, Strakoš.

Rozhodčí: Radim Dresler – Stanislav Pochylý, Radek Dubravský