Slavia – Sparta 1:2 (kon.) | Ústí n/L – Hvězda Praha 5:3 (kon.) | K. Vary – Chomutov 4:0 (kon.)
HC Slavia Praha
1:2 (1:0, 0:0, 0:2)
HC Sparta Praha
Pátek 21.08.2015, 10:30Přípravné zápasy mladšího dorostu

58:45
    Sešívaným se konečně podařilo dostat do útočného pásma a odvolávají brankáře!

56:38
    Sparta právě vstřelila branku!

Sparťanský tlak byl po zásluze odměněn. Alexandr Vorobjev stílenou přihrávkou nalezl před brankou volného Ondřeje PŠENIČKU, který dokonává sparťanský obrat.

43:08

Simon GLUZMAN teď prokázal svou sílu, když se zpoza branky protlačil před brankáře Pánka a procedil puk mezi jeho betony.

41:00
    Neuvěřitelný chaos ve sparťanském brankovišti! Puk se nejprve otřel o tyč a následně poskakoval zhruba deset centimetrů před brankovou čarou. Za ní se však nedoplazil.

40:01
    Sparťané se opozdili o dvě minuty při příchodu na led, a tak dostávají trest za zdržování hry.

37:06
    Slavie si zahraje další přesilovou hru. Simon Gluzman (SPA) byl vyloučen za podražení.

30:08
    Slavia si zahraje také svou první přesilovou hru. Na trestnou lavici odešel David Vitouch (SPA).

23:17
    Sparťané si zahrají první přesilovou hru tohoto utkání. Jan Srdínko (SLA) byl vyloučen na dvě minuty za podražení.

20:00
    Sparťané teď byli sekundu od vstřelené branky! Po tlačenici před brankářem Pánkem se kotouč ocitl za zády sešívaného brankáře. Těsně před tím však zazněla siréna oznamující konec první třetiny. Protesty sparťanských hráčů byli rozhodčím razantně odmítnuty.

18:50
    Po přečíslení tři na dva se dostal do skvělé palebné pozice Slávista Vladislav Houška. Jeho střela se však od brankové konstrukce odrazila mimo.

15:40
    Velká šance slávistů! Sešívaní se dostali do přečíslení dva na jednoho. Finální střela však minula branku.

12:07
    Slavia právě vstřelila branku!
    Slávisté se dostali do tlaku v útočné třetině a ten jim přináší ovoce! Střelu Dominika Kučery před brankou šikovně tečoval Damien HRADIL, který tak otevírá skóre utkání.