Barys – Magnitogorsk 1:2 (kon.) | Omsk – Ufa 4:2 (kon.) | Jokerit – Čerepovec 3:2 (kon.)
N.Novgorod – Jaroslavl 3:2 (2:1 po s.n.) | Riga – Kazaň 3:1 (kon.) | Soči – Toljatti 4:2 (kon.)
Spartak Moskva – Minsk 4:3 (po pr.)
Dinamo Riga
3:1 (0:0, 1:1, 2:0)
Ak Bars Kazaň
Úterý 25.08.2015, 18:30 • Arena Riga • KHL

58:55
    V závěru miří na trestnou také Redlihs, který vyhodil puk přes plexislo, za což dostane dvě minuty za zdržování.

56:00
    Další přesilovka pro Kazaň! Německý úptočník Felix Schutz poslal k zemi Arťjoma Michejeva a míří na trestnou lavici!

53:23
    Komplikace pro domácí! Na trestnou lavici jde Kaspars Saulietis, který si pomohl rukou v souboji s Michailem Gluchovem.

31:41
    Na trestnou lavici nakonec usedá obránce Steven Seigo, který přistrčil v brankovišti Varnakova! Další přesilovka pro Kazaň!

29:41
    Na trestnou usedá domácí Miks Indrašis a Kazaň si zahraje druhou přesilovou hru v tomto zápase!

20:31
    První přesilovou hru si zahraje také Bars! Za držení protihráče usedá na lavici domácí Krisjanis Redliš! Uvidíme, jak si Kazaň se svou první přesilovou hrou poradí.

17:59
    Dinamo si zahraje ke konci první třetiny přesilovou hru! Na trestou míří hostující Zijat Pajgin!

Jan Havlovic

Branky a nahrávky: 34. Saulietis, 45. Indrašis (Redliš), 49. Skvorcovs (Redliš) – 38. Svitov

Dinamo Riga: Eriksson (Sedláček) – Seigo, Redliš, Kundrátek, Galvins, Cibulskis, Sotnieks, Jerofejes – Darzinš (C), Sestito, Leino – Redliš, Schutz, Indrasis – Jelisejevs, Meija, Saulietis – Skvorcov, Berzinš, Locans
    Ak Bars Kazaň: Garipov (Rynnas) – Tokranov, Jarulin, Rylov, Musin, Kornějev, Ďaloga – Pajgin – Lukojanov, Svitov (C), Mirnov – Sjogren, Möller, Azevedo – Maljchin, Varnakov, Gluchov – Obuchov, Golubjev, Michejev

Rozhodčí: Gofman, Oskirko – Koršak, Černyšev