Magnitogorsk – Chanty-Mansijsk | 6:2 (kon.) | | | Čeljabinsk – Barys | 2:1 (kon.) | | | Ufa – Jekatěrinburg | 4:5 (kon.) |
HC Slovan – Novosibirsk | 2:3 (kon.) | | | CSKA Moskva – Riga | 5:0 (kon.) | | | Dynamo Moskva – Vladivostok | 3:4 (0:1 po s.n.) |
Nižněkamsk – Omsk | 1:4 (kon.) | | | Viťaz – Chabarovsk | 2:1 (kon.) | | | Záhřeb – Novokuzněck | 4:3 (3:2 po s.n.) |
Olomouc – Havířov | 2:3 (po pr.) | | | Mountfield HK – Havlíčkův Brod | 4:0 (kon.) | | | Kladno – Písek | 4:0 (kon.) |
Žďár n/S – Mladá Boleslav | 2:0 (kon.) | | | K. Vary – HC Litvínov | 5:3 (kon.) | | | Pardubice – Sparta | 7:10 (kon.) |
HC Plzeň – Ústí n/L | 12:1 (kon.) | | | Třinec – Vsetín | 7:1 (kon.) | | | Chomutov – Letňany | 0:7 (kon.) |
Kometa Brno – Liberec | 2:5 (kon.) | | | Slavia – PZ Kladno | 6:1 (kon.) | | | Č. Budějovice – Jihlava | 3:0 (kon.) |
Poruba 2011 – Opava | 0:0 (zruš.) | | | Žilina – Poprad | 5:1 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Ústí n/L | 7:3 (kon.) |
Olomouc – Trenčín | 5:1 (kon.) | | | K. Vary – Chomutov | 1:7 (kon.) | | | Zlín – Znojmo | 5:6 (kon.) |
Benátky n/J – Most | 3:2 (1:0 po s.n.) | | | Ústí n/L – Děčín | 0:0 (zruš.) | | | Litoměřice – Kadaň | 1:7 (kon.) |
Šumperk – Prostějov | 4:3 (kon.) | | | SHK Hodonín – Technika Brno | 4:3 (kon.) | | | Vrchlabí – Mountfield HK | 7:5 (kon.) |
Kolín – Kobra | 4:3 (kon.) | | | Skalica – Senica | 0:0 (zruš.) | | | Klášterec nO – Řisuty | 2:1 (2:1 po s.n.) |
Žďár n/S – Havlíčkův Brod | 6:1 (kon.) | | | Nymburk – Jablonec n/N | 2:1 (kon.) | | | Sparta – Slavia | 5:1 (kon.) |
Třebíč – Motor ČB | 3:6 (kon.) | | | Jihlava – Kladno | 2:0 (kon.) |
po s.n. (2:1)
HC Tygři Klášterec nad Ohří
2:1
(0:1, 1:0, 0:0 - 0:0)
HC Řisuty
23:06
|
Z mužstva hostí vyloučen Raclavský na dvě minuty za hákování.
|
|
22:27
|
Z mužstva domácích vyloučen Hrdlička na dvě minuty za hrubost a ve stejném čase vyloučen Krpata na dvě minuty za hrubost.
|
|
18:51
|
Z mužstva domácích vyloučen Vrtek na dvě minuty za hrubost.
|
|
08:37
|
Z mužstva hostí vyloučen Bílek na dvě minuty za držení.
|
Branky a nahrávky:
26. Andres (Kozák), rozh. náj. Toman – 8. Veselý (Bílek)
Rozhodčí: Kopáč – Kokrment, Nguyen
Diváci:
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
1:0 Nguyen (KNO)
1:0 Arnošt (RIS)
2. série:
1:0 Toušek (KNO)
1:1 Kos (RIS)
3. série:
2:1 Toman (KNO)
2:1 Veselý (RIS)
HC Tygři Klášterec nad Ohří:
Kaššák (Kutnar) – Koblitz, Kozák, Žižka, Sommer, Drobný, Hrdlička, Vrtek, Andres, Huňády, Toušek, Nguyen, Vlastník, Diviš, Toman, Ptáčník
Náhradníci:
Trenér:
HC Řisuty: Ivašenko (Škubal) – Kužel, Kašák, Raclavský, Bílek, Babický, Miláček, Vacek, Butor, Kos, Fortelka, Záleský, Brém, Krpata, Kalla, Janeček, Slavíček, Arnošt, Veselý
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Řisuty: Ivašenko (Škubal) – Kužel, Kašák, Raclavský, Bílek, Babický, Miláček, Vacek, Butor, Kos, Fortelka, Záleský, Brém, Krpata, Kalla, Janeček, Slavíček, Arnošt, Veselý
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Kopáč – Kokrment, Nguyen
Diváci: