Novokuzněck – Spartak Moskva | 2:1 (kon.) | | | Novosibirsk – Petrohrad | 5:2 (kon.) | | | Jekatěrinburg – Kazaň | 5:3 (kon.) |
Chanty-Mansijsk – Toljatti | 3:2 (po pr.) | | | CSKA Moskva – Nižněkamsk | 4:1 (kon.) | | | Čerepovec – Čeljabinsk | 0:3 (kon.) |
Dynamo Moskva – Viťaz | 2:3 (kon.) |
Zlín – Vsetín | 10:1 (kon.) | | | Mountfield HK – Mladá Boleslav | 1:4 (kon.) | | | Vítkovice – Poruba | 4:2 (kon.) |
HC Plzeň – Chomutov | 6:8 (kon.) | | | Liberec – Havlíčkův Brod | 4:2 (kon.) | | | Pardubice – Jihlava | 2:6 (kon.) |
Olomouc – Havířov | 1:2 (kon.) | | | Sparta – Č. Budějovice | 4:3 (kon.) | | | Třinec – Opava | 11:0 (kon.) |
Slavia – HC Litvínov | 3:0 (kon.) |
Vítkovice – Něman Grodno | 3:1 (kon.) | | | Grenoble – Blues | 2:1 (kon.) | | | Fribourg – Luleå | 4:3 (kon.) |
Zürich – Eisbären | 3:2 (kon.) | | | Djurgården – Zug | 5:3 (kon.) |
Poprad – Žilina | 4:1 (kon.) | | | Kometa Brno – Olomouc | 1:1 (kon.) | | | K. Vary – Litoměřice | 3:2 (kon.) |
Vsetín – Nový Jičín | 5:8 (kon.) | | | Břeclav – Mor. Budějovice | 3:4 (kon.) | | | Vrchlabí – Jablonec n/N | 6:0 (kon.) |
Jindř. Hradec – Písek | 3:6 (kon.) |
Ústí n/L – Litoměřice | 5:4 (kon.) |
Litoměřice – Ústí n/L | 2:2 (kon.) |
konec
Dynamo Moskva
2:3
(1:0, 1:3, 0:0)
HC Viťaz Moskevská oblast
45:22
|
Berdjukov (CEC) dostává trest za podražení.
|
|
32:41
|
Soloduchin (CEC) je vyloučen za nedovolené bránění. Síly na ledě se srovnají.
|
|
31:12
|
Hra je přerušena a Gorovikov (DMS) je vyloučen za držení protihráče.
|
|
18:49
|
Cvetkov (DMS) je vyloučen za držení.
|
|
14:18
|
Švec-Rogovoj (CEC) je vyloučen na dvě minuty za držení.
|
Branky a nahrávky:
16. Robinson (Cvetkov, Karpov), 22. Cvetkov (Korjagin) – 23. Afinogenov (Makejev, Švec-Rogojov), 29. Afinogenov (Vyglazov), 34. Berdjukov (Kokšarov)
Rozhodčí: Sergejev, Sidorenko – Sazonov, Šišlo
Diváci:
Neproměněná penalta:
Dynamo Moskva:
Lazušin (Sebrjakov) – Višněvskij, Mironov, Robinson, Korjagin, Osipov, Solovjov – Volkov, Daugavinš, Pestuško – Cetkov, Karsums, Karpov – Babenko, Dugin, Tarasov – Kokarev, Gorovikov, Galimov – Igumnov.
Náhradníci:
Trenér:
HC Viťaz Moskevská oblast: Sateri (Saprykin) – Eronen, Kostromitin, Kudinov, Berdjukov, Ježov, Golovkov, Peterjagin – Horák, Kempe, Palola – Soloduchin, Šitikov, Kučerjavenko – Švec-Rogovoj, Afinogenov, Makejev – Vyglazov, Kokšarov, Bočkarjov – Ivanov.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Viťaz Moskevská oblast: Sateri (Saprykin) – Eronen, Kostromitin, Kudinov, Berdjukov, Ježov, Golovkov, Peterjagin – Horák, Kempe, Palola – Soloduchin, Šitikov, Kučerjavenko – Švec-Rogovoj, Afinogenov, Makejev – Vyglazov, Kokšarov, Bočkarjov – Ivanov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Sergejev, Sidorenko – Sazonov, Šišlo
Diváci:
Antonín Domanický
@ADomanicky