Novokuzněck – Spartak Moskva 2:1 (kon.) | Novosibirsk – Petrohrad 5:2 (kon.) | Jekatěrinburg – Kazaň 5:3 (kon.)
Chanty-Mansijsk – Toljatti 3:2 (po pr.) | CSKA Moskva – Nižněkamsk 4:1 (kon.) | Čerepovec – Čeljabinsk 0:3 (kon.)
Dynamo Moskva – Viťaz 2:3 (kon.)
Metallurg Novokuzněck
2:1 (1:1, 0:0, 1:0)
Spartak Moskva
Pátek 04.09.2015, 14:30 • Kuznetskie Sport Palace • KHL

59:06
    Hosté si berou pochopitelně oddechový čas a zkusí to se šesti hráči v poli.
    58:36. Ilja MUSIN - 2:1

58:36
    Metallurg Novokuzněck právě vstřelil branku!
    ILJA MUSIN zřejmě rozhoduje dnešní zápas. Využil zaváhání v rozehrávce Spartaku, najel si mezi kruhy a střelou zápěstím pod břevno překonává Ivannikova.

37:09
    V závěru prostřední periody dostává dvě minuty za sekání Levitskij.

29:49
    Početní výhoda pro Novokuzněck. Wellman (SPM) to přehnal s agresivitou a poslala jednoho z domácích hokejistů na mantinel. Dostává tak 2 minuty za naražení na vražení.

27:00
    Novokuzněck už se sice radoval z branky, ale Komaristij jej dosáhl bruslí a tak hlavní rozhodčí branku po konzultaci s videem gól neuznal.

23:24
    Přesilovka pro Moskvany. Za hákování je vyloučen Romanov.

21:12
    Komaristij měl na holi druhý gól Novokuzněcku, ale odražený kotouč nedokázala objetím branky zastrčit do odkryté klece Spartaku.

19:59
    Vteřinu před koncem je za sekání vykázán hostující Tatalin.

16:46
    Gilroy si počínal nedovoleně u mantinelu, když hákoval Dorofejeva a dostává za to dvě minuty.
    12:50. Maxim POTAPOV - 1:1

12:50
    Spartak právě vstřelil branku!
    Hostům se ale přeci jen daří vyrovnat. Z ostrého úhlu se dokázal prosadit MAXIM POTAPOV, jenž dorazil předešlou střelu Korobova. Asistence: Dmitrij Korobov, Sergej Šmeljov.
    07:57. Ryan STOA - 1:0

07:57
    Domácí celek jde do vedení zásluhou RYANA STOY. Asistence Maxim Kazakov, Kirill Kaprizov.

Ondřej Jícha

Branky a nahrávky: 8. Stoa (Kazakov, Kaprizov), 59. Musin – 13. Potapov (Korobov, Šmeljov)

Metallurg Novokuzněck: Karejev (Podjapolskij) – Manuchov, Fairchild, Postnikov, Kuklev, Antonovskij, Amirov, Dorofejev, Kamatov – Kaprizov, Kazakov, Stoa – Kousal, Orlov, Komaristyj – Jazkov, Drugov, Musin – Romanov, Mitrjakov, Makarenko.
    Spartak Moskva: Ivanikov (Truškov) – Gilroy, Korobov, Jermakov, Genoway, Baldajev, Tatalin, Dyblenko, Albajev – Potapov, Šafigulin, Šmeljov – Radil, Wellman, Klimenko – Toluzatov, Krutov, Vasiljev – Voronin, Ipatov, Levitskyj.

Rozhodčí: gašilov, Safjullov – Viljugin, Maťjuša

Diváci: 5 526