Zlín – Vsetín 10:1 (kon.) | Mountfield HK – Mladá Boleslav 1:4 (kon.) | Vítkovice – Poruba 4:2 (kon.)
HC Plzeň – Chomutov 6:8 (kon.) | Liberec – Havlíčkův Brod 4:2 (kon.) | Pardubice – Jihlava 2:6 (kon.)
Olomouc – Havířov 1:2 (kon.) | Sparta – Č. Budějovice 4:3 (kon.) | Třinec – Opava 11:0 (kon.)
Slavia – HC Litvínov 3:0 (kon.)
HC Vítkovice Ridera
4:2 (3:1, 0:0, 1:1)
HC RT TORAX Poruba
Pátek 04.09.2015, 17:00 • MFH Ostrava Aréna • Extraliga staršího dorostu • 1. kolo

45:33
    Poruba právě vstřelila branku!
    Porubští tlačili a už se zdálo, že puk vystřelený Františkem BALCÁREKEM, drží Daňa v lapačce, jenže se setrvačností překulil na záda a ruku i s pukem dostal za brankovou čáru. Asistence: Dang.

44:58
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Raška si dojel pro odražený puk a zpoza brány nahrál Radimu TOMANI, který se z jízdy vzad trefil do horního rohu brány, byť si levou tyč Škoda utěsnil. Asistence: Raška.

19:37
    Po souboji v rohu za Daňovou brankou se puk dostal na hůl Kamila KLÍMY, který z polo otočky namířil puk na bránu a k překvapení nejen gólmana snižuje. Asistence: Dang

18:34
    A přeci jen třetí branka v první třetině padla. Boje o kotouč okolo porubské brány nakonec vyhrál domácí tým a gólmana střelou zápěstím překonal Jozef BALÁŽ. Asistence: Blaško a Gřesík.

13:33
    Hosté se dostali do útočné třetiny, ale byl signalizovaný ofsajd a než se zorientovali, ujel jim po levém křídle Dominik RAŠKA a střelou pod vyrážečku dostal puk do brankové sítě. Asistence: Kosina a Kaláb.

01:29
    Poruba poprvé zaváhala a Radim TOMAN chybu trestá. Asistence: Raška a Veřmiřovský.

Gabriela Juříková

Branky a nahrávky: 2. Toman (Raška, Veřmiřovský), 14. Raška (Kosina, Kaláb), 19. Baláž (Blaško, Gřesík), 45. Toman (Raška) – 20. Klíma (Dang), 46. Balcárek (Dang)

HC Vítkovice Ridera: Daňa (Kardinál) – Kaláb, Veřmiřovský, Ficek, Stareček, Kučera, Malík, Bartek – Gřesík, Tauwinkl, Maxner, Šala, Baláž, Richtár, Cháňa, Blaško, Pastor, Franz, Kosina, Raška, Toman
    HC RT TORAX Poruba: Škoda (Bayer) – Bijota, Krása, Vondál, Skokan, Balcárek, Prokeš, Prepsl, Dobeš – Holub, Malát, Vospálek – Irgl, Krupa, Plachý – Klíma, Střondala, Dang – Timura, Stach, Žídek

Rozhodčí: Krenželok – Barteček, Ševčík