Ústí n/L – Litoměřice 5:4 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
5:4 (1:1, 3:2, 1:1)
HC Stadion Litoměřice
Pátek 04.09.2015, 18:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • Přípravné zápasy juniorů

59:38
    Vyločuen Jan Trončinský (UNL) na dvě minuty za napadení.

59:26
    Litoměřice právě vstřelily branku!
    Filip Chlum přihrál zpoza brány na LUKÁŠE MINKU, který do poloodkryté brány zakončil Asistence: Filip Chlum.

54:36
    Filip Šikner (LTM) vyloučen na dvě minuty za držení protihráče plus trest do konce utkání za nesportovní chování. Trest si za něj odpyká Miroslav Hylena.

50:51
    Lukáš Ransdorf (LTM) vyloučen na dvě minuty a faul kolenem. Jeho tým tak bude oslaben v nejdůležitější minuty.

46:09
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Opět skóruje formace s obsazením ONDŘEJE KOPTY a Marka Macka. Prvně jmenovaný zvyšuje vedení domácích na dvoubrankový rozdíl. Asistence: Marek Macek

43:07
    Jan Trončinský (UNL) vyloučen na dvě minuty a podražení.

39:52
    FAMIL AMIROV vybojoval puk ve středním pásmu, přihrál Patzeltovi, kterému se zakončit nepodařilo. K puku se však dostal opět Amirov, který nečekanou střelou propálil puk pod betony Damaška až za brankovou čáru. Asistence: Martin Patzelt.

37:33
    MIROSLAV HYLENA téměř z nulového úhlu vykouzlil bekhendem nečekanou a přesnou střelu, která rozvlnila síť brány domácích. Asistence: Filip Chlum

29:41
    MARTIN PATZELT nyní předvedl ukázkovou samostatnou akci. Puk dostal ve středním pásmu, z mezikruží vystřelil poprvé, tuto střelu Damašek vyrazil svými betony. Dal tak Patzeltovi druhou šanci, kterou hráč Slovanu nezahodil a naopak si s ní bez problému poradil zavěšením puku do horní části branky. Bez asistence.

27:30
    Z levého kruhu přihrál Šikner na mezikruží, kde stál ONDŘEJ ČERNÝ, který puk rychle a přesně poslal až za záda Kosiny. Asistence: Filip Šikner, Filip Chlum

25:11
    Miroslav Hylena vyloučen na dvě minuty za podražení.

24:22
    Střela ONDŘEJE KOPTY byla přesná a s dávkou talentu a štěstí puk skončil za zády Damaška. Asistence: Marek Macek, Roman Navarra

21:47
    Vyloučen Petr Michajličenko (UNL) na dvě minuty za hákování. Litoměřice si zahrají přesilovou hru.

19:10
    Miroslav Hylena (LTM) byl vyloučen na dvě minuty za sekání.

14:58
    Navarra z levého kruhu poslal přesnou přihrávku přes šířku ledové plochy, kde stál MAREK MACEK, ten zavěsil puk do prázdné brány. Asistence: Roman Navarra a Ondřej Kopta.

14:45
    FILIP CHLUM dokázal dopravit puk až za záda Kosiny z velmi ostrého úhlu. Asistence: Miroslav Hylena.

10:01
    Vyloučen Petr Michajličenko (UNL) na dvě minuty za podražení.

04:26
    Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem. Jiří Procházka se dopustil napadení a dvě minuty si posedí na trestné lavici.

Barbora Wolfová

Branky a nahrávky: 15. Macek (Navarra, Kopta), 25. Kopta (Macek, Navarra), 30. Patzelt, 40. Amirov (Patzelt), 47. Kopta (Macek) – 15. Chlum (Hylena), 28. Černý (Šikner, Chlum), 38. Hylena (Chlum), 60. Minka (Chlum)

HC Slovan Ústí nad Labem: Kosina – Trončinský, Loukota, Procházka, Michajličenko, Hucek, Zdvořáček – Navarra, Kopta, Macek, Koval, Patzelt, Amirov, Drha, Ozom, Pospíšil
    HC Stadion Litoměřice: Damašek (Švára) – Novotný, Zedek, Šikner, Kejmar – Vilček, Sýkora, Ransdorf, Chlum, Hylena, Černý, Winnerlich, Minka

Rozhodčí: Zídka – Loskot, Kába