Liberec – Mountfield HK 4:2 (kon.) | Zlín – Vítkovice 0:3 (kon.) | Pardubice – Mladá Boleslav 4:2 (kon.)
HC Plzeň – K. Vary 4:2 (kon.) | HC Litvínov – Kladno 3:4 (po pr.) | Č. Budějovice – Sparta 6:3 (kon.)
Olomouc – Třinec 2:1 (kon.) | Kometa Brno – Jihlava 4:1 (kon.)

Kladno právě vstřelilo branku!
    Je rozhodnuto. Trefili se hosté a tak vyhrávají celé utkání. JAKUB HAJNÝ se trefil levého kruhu až za záda Spěšného, který vyrážečkou nedokázal zakročit. Asistence: Petr Patyk.

62:04
    Litvínov bojuje o puk za Stahlem.

60:46
    Spěšný pohotově betony zlikvidoval střelu Potěchina.

60:01

O výsledku rozhodne prodloužení nebo samostatné nájezdy. Kladnu se podařilo ve třetí třetině vyrovnat, takže zatím neznáme vítěze.
    Prodloužení začne za okamžik.

60:00

59:56
    Oddechový čas pro domácí.

59:56
    Ofsajd hostí překazil poslední možnou akci.

59:13
    Kučera vystřelil z levého kruhu a mohlo být rozhodnuto. Stahl puk pokryl lapačkou.

58:27

57:39
    Domácím se daří držet puk mimo své obranné pásmo.

56:27
    Za faul kolenem se na dvě minuty posadí na trestnou lavici Martin Franc (LIM).

55:49
    Nahození Kladna končí zakázaným uvolněním. Vhazování po pravici Stahla.

55:47
    Kladno má puk pod kontrolou.

54:49
    Zakázané uvolnění domácích.

54:30
    Kladno je nyní velmi nebezpečné a kombinuje v okolí brány Spěšného, který přejíždí z jedné strany na druhou.

53:40
    Reichel vystřelil z mezikruží, ale trefil pouze břevno.

52:04
    A je vyrovnáno! DOMINIK HAVELKA vnukl naději Kladnu svojí střelou, která rozsvítila červené světlo za zády Spěšného. Asistence: Petr Křepelka, Křešimír Schildhabel.

51:07
    Stříbrný vystřelil na poloodkrytou bránu z pravého kruhu. Stahl však expresně dal svůj beton do střely a vyrazil ji.

50:43
    Keszi projel okolo mantinelu až ke Spěšnému který puk pokryl lapačkou.

50:21
    Ofsajd domácích.

50:02

49:01
    Do brejku se dostal Stříbrný při vlastním oslabení. Puk však ztratil a tak Stahl nemusel zasahovat.

48:31
    Schildhabel zůstává ležet na ledě s bolestí kolene. Přispěchal doktor. Po chvíli však odjíždí na střídačku.

48:02
    Po ofsajdu byl vyloučen na dvě minuty za napadení Jakub Březák (LIM).

46:36
    Hosté opět snižují na jednogólový rozdíl. Přímo před bránou stál PETR PATYK, který dostal puk. Bez váhání rychle vystřelil, až se Spěšný pouze za pukem ohlédl. Asistence: Yuki Miura, Dominik Borkovec.

45:44
    Zakázané uvolnění Kladna.

43:45
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Stříbrný přihrál zpoza brány na hranici pravého kruhu, kde stál volný KRISTIAN REICHEL, který vystřelil. Střela proletěla Stahlovi pod rukou až za jeho záda. Asistence: Josef Stříbrný, Jaroslav Šimeček.

43:11
    Reichel projel s vysokou rychlostí a z úhlu vystřelil. Puk však do černého neprošel.

42:26
    Kladno útočí ale Spěšný je pozorný.

41:20
    Již druhé zakázané uvolnění hostí.

40:01

Druhá třetina nám přinesla dva góly. Po jednom na obou stranách. Litvínov zvýšil své vedení již druhým gólem Jaroslava Šimečka na dvougólový náskok. Ten však přibližně pět minut poté Kladno opět snížilo trefou Matyáše Zelingera na minimální rozdíl. Třetí třetina začne přibližně v 19:02.

40:00

39:49
    Úmyslný ofsajd hostí.

38:45
    Na poslední chvíli Spěšný do prázdné brány proti střele vytasil beton, který puk nepropustil až do sítě Litvínova.

37:48
    I když se daří Kladnu občas ohrozit bránu Litvínova, Stahl má stále plno práce se střelami co na něj míří jedna za druhou.

36:18
    Zakázané uvolnění domcích.

33:47
    Tři vteřiny po nástupu Bláhy na led se daří Kladnu skórovat. MATYÁŠ ZELINGER dostal křížnou přihrávku a z hranice levého kruhu vystřelil. Puk proklouzl okolo tyčky až za záda Spěšného. Asistence: Yuki Miura.

33:37
    Při dorážce Štěpky dochází u brány hostí opět k menší strkanici.

33:01
    Hosté vybojovali puk a uklidňují nátlak.

32:45
    Domácí se usazují v útočné třetině a kombinují.

32:09
    Hosté vyhazují až za Spěšného.

31:44
    Vyloučení na straně hostí. Štěpán Bláha vyloučen na dvě minuty za krosček.

31:09
    Domácí hrají v plném počtu a ani druhé oslabení jim neudělalo nějaký větší problém.

30:41
    Po vyhození Litvínova se Kladno dostalo do ofsajdu.

29:09
    Vyloučen Martin Brejžek (LIM) na dvě minuty za nedovolené bránění.

28:56
    Tentokrát už to hostující gólman nestihl. JAROSLAV ŠIMEČEK si najel mezi kruhy a poslal svižnou střelu přesně mezi betony klekajícího Stahla. Asistence: Martin Brejžek.

28:22
    Kladenští se stále spíše brání a snaží uvolňovat nátlak domácích. Mnoho střel na Spěšného nejde.

26:45
    Jícha probruslil na levý kruh před Stahlem, ale bránu minul.

26:14
    Rychlou a nebezpečnou střelu z levého kruhu chystá Spěšný.

25:06
    Dominik Havelka odjíždí po svých a vhazuje se ve středním pásmu.

25:06
    Dominik Havelka zůstal ležet v bolestech před vlastní bránou. Přichází doktor.

24:41
    Gólman hostí si však připisuje jeden zákrok za druhým . Nyní další dva, nejdříve proti Reichlovi a poté proti Weitzovi.

24:27
    I Spěšný musí být na pozoru proti kladenským střelám.

23:34
    Stříbrný s Kučerou pomocí kombinací projeli až na levý kruh v útočném pásmu a Kučera vystřelil. Brankář hostí však vytasil vyrážečku a střelu zneškodnil.

22:31
    Vostárek dostal přihrávku ze vhazování a bez váhání vypálil od modré, střela však až ke Stahlovi neproletěla.

21:55
    Kladno se vydalo do útoku, tuto akci ale překazil Brzek převzetím puku.

20:41
    Brána Kladna byla posunuta ze svého místa. Vhazovat se bude po levici Stahla.

20:27
    Hajný srazil k ledu jednoho z domácích hráčů. Ten však po chvilce sám odjíždí na střídačku.

20:01

V první třetině se ze začátku týmy "oťukávali" a nechtěl ani jeden udělat nějakou značnou chybu, která by pro něj znamenala první inkasovaný gól. Chvíli před polovinou třetiny se však podařilo skórovat domácímu Jaroslavu Šimečkovi. Byl to jediný střelec celé třetiny, i když možností na skórování bylo mnoho na obou stranách.

20:00

19:10
    Janeček vybojoval puk za bránou Spěšného a nahodil mezi kruhy kde zkusil puk sklepnout do brány Kaprál. Gólman domácích však puk viděl a pohotově chytil.

18:29
    Hostím se nedaří dostat se do útočné třetiny Litvínov je téměř nepouští k puku.

17:49
    Štěpka projel až na hranici levého kruhu odkud vystřelil, brankář hostí střelu zneškodnil vyrážečkou.

16:29
    Oba týmy si dávají v obraně čím dál tím větší pozor a je těžké pro oba týmy se dostat do útočného pásma.

15:41
    Stříbrný s Reichlem prokličkovali s pukem mezi Kladenskými až ke Stahlovi, jeho betony však byli rychlejší.

14:51
    Za bránou Litvínova se strhla potyčka. Rozhodčí vše uklidnili a vyřešili s hráči domluvou.

14:45

14:30
    Hru přerušila přihrávka rukou.

14:04
    Oslabení domácí ustáli bez problémů a nyní kombinují v útočném pásmu.

13:15

12:55
    Litvínovští opět uvolňují nátlak Kladna vyhozením puku.

11:47
    Domácím se daří zachytit puk a vyvést jej až do jejich útočné třetiny.

11:24
    Hosté okamžitě zaujímají přesilovkovou pozici.

11:15
    Za podražení se na dvě minuty posadí na trestnou lavici Michal Jonák (LIM).

09:16
    Domácí otevírají skóre. JAROSLAV ŠIMEČEK se prosazuje z levého kruhu jehož střela se odrazila o vzdálenější tyč až za záda Stahla. Asistence: Martin Havelka.

08:20
    Štěpán Bláha obkroužil bránu Litvínova a nebezpečně se snažil protlačit puk okolo tyče, ale Spěšný byl pozorný a puk nepropustil.

06:51
    Vostárek vystřelil od modré, ale bránu hostí těsně minul.

06:04
    V útočném pásmu se drží Litvínov, a Stahl tak musí být pozorný.

05:22
    Křepelka zůstal ležet po nárazu na ledě. Přispěchal doktor a po chvilce se Petr zvedá a odjíždí na střídačku.

01:20
    Oba týmy hrají velmi aktivně, ovšem do větších situací se ani jeden z nich nedostává.

00:01

HC Litvínov: Spěšný (Sklíba) – Jonák, Franc, Březák, Brzek, Brejžek, Vostárek – Kučera, Havelka, Reichel, Weitz, Stříbrný, Bárdoš, Sklenička, Jícha, Najman, Šimeček, Štěpka

Rytíři Kladno: Stachl (Jiroušek) – Havelka, Potěchin, Chládek, Matula, Zelinger – Pivovarči, Křepelka, Patyk, Bláha, Borkovec, Janeček, Hajný, Čermák, Schildhabel, Keszi, Kaprál, Miura, Hrabík

Rozhodčí: Petružálek – Rozlílek, Šulo.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Barbora Wolfová

Branky a nahrávky: 10. Šimeček (Havelka), 29. Šimeček (Brejžek), 44. Reichel (Stříbrný, Šimeček) – 34. Zelinger (Miura), 47. Patyk (Miura, Borkovec), 53. Havelka (Křepelka, Schildhabel), 63. Hajný (Patyk)

HC Litvínov: Spěšný (Sklíba) – Jonák, Franc, Březák, Brzek, Brejžek, Vostárek – Kučera, M. Havelka, Reichel, Weitz, Stříbrný, Bárdoš, Sklenička, Jícha, Najman, Šimeček, Štěpka
    Rytíři Kladno: Stahl (Jiroušek) – D. Havelka, Potěchin, Chládek, Matula, Zelinger – Pivovarči, Křepelka, Patyk, Bláha, Borkovec, Janeček, Hajný, Čermák, Schildhabel, Keszi, Kaprál, Miura, Hrabík

Rozhodčí: Petružálek – Rozlílek, Šulo