Lyon – Lille 0:0 (kon.) | Troyes – Caen 1:3 (kon.) | Lorient – Angers 2:1 (kon.)
Montpellier – Saint-Étienne 1:2 (kon.) | Nice – Guingamp 0:1 (kon.) | Toulouse – Remeš 2:2 (kon.)
FC Lorient
2:1 (0:1)
Angers SCO
Sobota 12.09.2015, 20:00 • Stade Yves Allainmat - Le Moustoir, Lorient • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 5. kolo
    72. Majeed WARIS - 2:1

72
    Lorient právě vstřelil branku!
    Lorient otáčí skóre utkání a necelých osmnáct minut před koncem jde do vedení! Na pravé straně dostal prostor Yann Jouffre, který skvěle načasoval přihrávku na MAJEEDA WARISE, ten překonal Butelleho přesnou střelou k tyči! Asistence: Yann Jouffre
    46. Yann JOUFFRE - 1:1

46
    Tak to je parádní vstup domácího celku do druhého poločasu! Již po minutě Lorient srovnává na 1:1! Na hranici vápna si zpracoval míč Waris, který jej následně poslal na pravou stranu, kam si naběhl YANN JOUFFRE. Zkušený francouzský útočník si naběhl do vápna a vystřelil přesně k tyči!
    33. Romain SAÏSS - 0:1

33
    Angers právě vstřelilo branku!
    Domácí Lorient však míč ve středu hřiště ztratil a následně poslal přihrávku mezi obránce Ketkeophomphone. Obránci Loroeintu si dávali přednost a míč propadl až k nohám ROMAINA SAÏSE, který poslal míč k tyči a posílá svůj tým do vedení!