Jihlava – Zlín 10:8 (kon.)
HC Dukla Jihlava
10:8 (3:2, 3:1, 4:5)
Berani Zlín
Pondělí 28.09.2015, 12:00 • Tréninková hala HZS, Jihlava • Žákovská liga - starší žáci • 6. kolo

52:07
    Matouš Menšík (JIH) je totiž vyloučen za hákování a Zlínští se jdou poradit, jak tuto přesilovku sehrát a snížit na rozdíl dvou gólu.

Na vyloučení: 2-5.

49:35
    Vyloučení na obou stranách. Za Duklu dostává trest Marian Havel, na druhé straně jde ven Michal Forman (ZLN), oba dva za hrubost.

Na vyloučení: 1-5.

48:58
    Jihlava bude moci znovu utéct svému soupeři, protože Adam Macík (ZLN) dostává dvě minuty za krosček.

Na vyloučení: 0-4-

38:23
    Augusta se vyhnul na pravém kruhu Antonínu Prokešovi (ZLN), který jej podrazil a vidí dvě minuty. Domácí hráč přesto stačil nahrát na Racka, jeho pokus zneškodnil gólman.

Na vyloučení: 0-3.

32:11
    Michal Forman dostává dvouminutový trest za držení a Dukla tak bude moci navýšit své vedení. Na vyloučení: 0-2.

06:18
    Jihlava si zahraje přesilovou hru. Kaltounková se z pravé strany prodrala do pásma, sjela si před branku a při zakončení jí zahákoval Tadeáš Talafa (ZLN), který již jde na trestnou lavici.

Na vyloučení: 0-1.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 6. Havel (Brož), 7. Chlubna (Kaltounková), 14. Machovský (Havel), 24. Machovský (Havel), 34. Havel (Nosek), 38. Čermák (Havel), 43. Kochrda (Chvátal), 46. Menšík (Čermák), 46. Chlubna (Machovský), 55. Chlubna – 11. Prokeš (Bachánek), 20. Hrazdíra (Kopčil), 40. Handl, 42. Hrazdíra (Kopčil, Zemánek), 47. Bachánek (Bednařík), 48. Martinec (Ondík), 54. Talafa, 57. Martinec (Čajanová)

HC Dukla Jihlava: Krejčí (34. Pavlas) – Chvátal, Brož, Poledna, Nosek – Čermák, Havel, Menšík – Kaltounková, Chlubna, Machovský – Augusta, Racek, Kochrda. Trenér: Martin Pykal
    Berani Zlín: Šarman – Talafa, Forman, Macík, Riedl, Prokeš – Bachánek, Čajanová, Hrazdíra, Kopčil, Handl, Zemánek, Martinec, Bednařík, Ondík. Trenér: Petr Mokrejš

Rozhodčí: Sibera – Mejzlík, Zajíc