Toronto – Montreal 1:3 (kon.) | Chicago – NY Rangers 2:3 (kon.) | Calgary – Vancouver 1:5 (kon.)
Los Angeles – San Jose 1:5 (kon.)
Los Angeles Kings
1:5 (1:2, 0:2, 0:1)
San Jose Sharks
Čtvrtek 08.10.2015, 04:30 • Staples Center, Los Angeles • NHL

56:00
    Vyloučen hostující Mike Broun na dvě minuty za nedovolené bránění.

51:13
    Vyloučen Ehrhoff na dvě minuty za nedovolené bránění.

45:11
    Tvrdý srážka Goodrowa a Greena. Green soupeře sestřelil. Následovala bitka mezi Andreoffem a Goodrowem. Vyloučeni Andreoff a Goodrow na pět minut za bitku. Navíc Greene dvě minuty za vražení na hrazení. Přesilovka pro San Jose.
    Joonas Donskoi 1:5

43:31
    San Jose právě vstřelilo branku!
    Joe Pavelski se dostal k odraženému kotouči, který poslal do odkryté branky. 5:1 pro San Jose. Vlasicova střela byla první, ta se odrazila od mantinelu za brankou, a pak mohl Pavelsku vystřelit. Jeho rána se odrazila od tyčky a JOONAS DONSKOI skóroval porazím. Asistence: Joe Pavelski, Marc-Edouard Vlaic.

37:57
    Chris Tierney na dvě minuty za držení. Přesilová hra pro domácí komando.

31:55
    Vyloučen hostující Lucic na dvě minuty za hrubost.
    Tomáš HERTL - 1:4

28:14
    Gól v přesilové hře. Žraloci přidávají čtvrtou branku. Střelu Vlasice od modré čáry výtečně tečoval TOMÁŠ HERTL do branky. První zápas v letošní sezóně, první gól pro rodáka z Prahy. Asistence: Marc-Edouard Vlasic, Tommy Wingels.

27:00
    Vyloučen domácí Alex Martinez na dvě minuty za držení. Přesilovka pro hostující celek.
    Brent BURNS - 1:3

26:07
    Donskoi a Doughty clonili před Quickem. Brankář Králů nemohl vidět střelu BRENTA BURNSE, která zapadla přesně do horní části branky. Hostující celek vede 3:1. Asistence: Joe Pavelski, Joe Thornton.

22:00
    Vyloučen hostující Brenden Dillon na dvě minuty za hru vysokou holí.

19:51
    Vyloučen domácí Christian Ehrhof na dvě minuty za nedovolené bránění.
    Joe PAVELSKI - 1:2

15:52
    Rychle využitá přesilová hra znamená vedenní San Jose 2:1.JOE PAVELSKI, jako správnýý kapitán, tečoval střelu od modré, kterou vyslal Brent Burn. Pavelski vstřelil 229. přesilovkový gól v kariéře v NHL. Asistence: Brent Burns, Patrick Marleau

15:46
    Nick Shore vyloučen na dvě minuty za držení kotouče. Přesilovou hru si zahrají hostující hráči.

12:21
    Vyloučen hostující Marián Gáborík na dvě minuty za podražení. V útočném pásmu přišel o kotouč, a tak své zaváhání, které mohlo znamenat brejk soupeře, musel napravit.

11:48
    Vyloučen hostující Barcley Goodrow na dvě minuty za sekání.
    Joe THORNTON - 1:1

09:43
    JOE THORNTON zavezl kotouč do pásma, mohl přihrát, měl dva najeté spoluhráče. Rozhodl se pro střelou, kterou překonal brankáře Quicka v brance Králů. Asistence: Paul Martin.

01:51
    Ihned po buly se poprali dva hráči. Brown a Clifford jdou na trestnou lavici na pět minut za hrubost.
    Nick SHORE - 1:0

01:49
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    NICK SHORE dokázal tečovat střelu Dustina Browna. Domácí jdou do vedení. Asistence: Dustin Brown, Drew Doughty.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 2. Shore (Brown, Doughty) – 10. Thornton (Martin), 16. Pavelski (Burns, Marleau), 27. Burns (Pavelski, Thornton), 29. Hertl (Vlasic, Wingels), 44. Donskoi (Pavelski, Vlasic)

Los Angeles Kings: Quick (Enroth) – Doughty, Muzzin, Ehrhof, Schultz, Martinez, McNabb – Gáborík, Kopitar, Lucic – Toffoli, Carter, Pearson – Lewis, Shore, Brown – Nolan, Adreoff, Clifford
    San Jose Sharks: Jones (Stalock) – Braun, Vlasic, Burns, Martin, Tennyson, Dillon – Pavelski, Thornton, Donskoi – Ward, Couture, Marleau – Wingels, Hertl, Nietto – Brown, Tierney, Goodrow

Rozhodčí: Meier, Pochmara – Rody, Knorr