Bělorusko – Turecko 0:2 (kon.) | Rakousko – Ázerbájdžán 7:0 (kon.) | Německo – Finsko 4:0 (kon.)
Lucembursko – Rumunsko 0:1 (kon.) | Bulharsko – Arménie 2:0 (kon.) | Portugalsko – Maďarsko 2:0 (kon.)
Dánsko – Wales 0:0 (kon.) | Irsko – Litva 3:0 (kon.) | Belgie – Malta 2:0 (kon.)
Švédsko – Estonsko 5:0 (kon.)
Lucembursko
0:1 (0:1)
Rumunsko
Pátek 09.10.2015, 18:00 • Stade Parc des Sports (Differdange) • Kvalifikace ME U21 • Skupina 5

Fotbalisté Rumunska potvrdili roli papírového favorita a po jednobrankové výhře si z Lucemburska odvážejí všechny body. Autorem jediné branky utkání byl ve 37. minutě George Puşcaş. (19:57:33)

90+6

90+5
    Kop od rohového praporku byl k vidění také na druhé straně, míč uvedl do hry Calcan.

90+3
    Domácí ještě zahrávali rohový kop, po centru, který vyprodukoval Ricardo Pinto, se však Lucemburčané neprosadili.

90+2
    Ve druhé nastavené minutě inkasoval žlutý kartónek Robert Hodorogea (Rumunsko).

90
    Na opačné straně vypálil Calcan, avšak jeho pokus byl zablokován.

89
    V závěru řádné hrací doby se pokusil vyrovnat Sinani, ale Cojocaru byl připraven.

88
    Střídání v týmu Rumunsko: ze hřiště odchází Claudiu Bumba, přichází Andreas Ivan.

85
    Miron se dopustil faulu, když nedovoleným způsobem atakoval Kergera.

83
    Po uvedení míče do hry zakončoval Marin, brankář Lucemburska si však proti jeho střele připsal úspěšný zákrok.

82
    Bumba se ujme rozehrávky rohového kopu, který jeho celek vybojoval.

80
    Kerger v rozporu s pravidly atakoval Bumbu, s míčem tak budou moci kombinovat reprezentanti Rumunska.

78
    Ke střele se odhodlal také Popescu, jenže nedokázal zamířit přesně.

76
    Střídání v týmu Rumunsko: ze hřiště odchází Dorin Rotariu, přichází Andreas Calcan.

74
    Po přímém kopu Sacrase pálil Kerger, který však míč mezi tři tyče nevměstnal.

73
    Žlutou kartu za nedovolený zákrok dostává Răzvan Marin (Rumunsko).

72
    Střídání v týmu Lucembursko: ze hřiště odchází Florian Bohnert, přichází Danel Sinani.

71
    Do konce řádné hrací doby zbývá zhruba dvacet minut, podaří se během této doby Lucembursku vyrovnat, nebo si hosté odvezou tři body?

69
    Střídání v týmu Rumunsko: ze hřiště odchází Dragoş Nedelcu, přichází Ovidiu Popescu.

Lukáš Jasoněk

Branky: 37. Puşcaş

Karty:   52. Nedelcu (RUM), 73. Marin (RUM), 90+2. Hodorogea (RUM)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 2:8. Střely mimo: 1:11. Rohy: 4:7. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 11:16.
    Lucembursko: Roulez – Mastrangelo, Sacras, Todorovic (C), Dragovic (46. Ewert), Martins, Skenderovic, Bechtold, Ricardo Pinto, Duriatti (7. Bohnert) (72. Sinani), Kerger
    Náhradníci: Ottele – Ewert, Simon, Bohnert, Borges, Kalisa, Sinani

Rumunsko: Cojocaru – Hodorogea, Manea, Boldor (C), Rotariu (76. Calcan), Miron, Bumba (88. Ivan), Marin, Nedelcu (69. Popescu), Păun, Puşcaş
    Náhradníci: Brănescu – Mitache, Nedelcearu, Ivan, Popescu, Tudorie, Calcan

Rozhodčí: Saar – Mutli, Vinogradov (vš. EST)